На Хмельниччині правоохоронці повідомили про підозру начальнику аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС в області. Йому інкримінують зловживання службовим становищем та службове підроблення, що призвело до завдання державі значних збитків.
За даними Хмельницької обласної прокуратури, у 2024 році державна установа уклала договір із приватним товариством на будівництво гаража для спеціальної техніки. Вартість робіт перевищувала 21 мільйон гривень.
Для реалізації проєкту замовник придбав необхідні будівельні матеріали. Частину з них передали на зберігання підрядній організації, яка виконувала будівельні роботи.
Після завершення будівництва частина матеріалів залишилася невикористаною та продовжувала перебувати у розпорядженні товариства. Водночас, за версією слідства, посадовець підписав із підрядником додаткову угоду про припинення договірних відносин, у якій сторони засвідчили відсутність взаємних претензій.
У прокуратурі вважають, що внаслідок таких дій приватне товариство безпідставно зберегло у своєму користуванні будівельні матеріали вартістю понад 615 тисяч гривень.
За попередніми підрахунками, державним інтересам завдано збитків на зазначену суму. Наразі триває досудове розслідування, під час якого правоохоронці встановлюють усі обставини справи.

Схожі матеріали:
- Ексочільнику «Хмельницькводоканалу» повідомили про підозру у розтраті майже 700 тисяч гривень
- У Хмельницькому чоловік легалізовував іноземців через фіктивні шлюби з українками
- На Хмельниччині земельну ділянку з 45-річними деревами повернули до природоохоронної категорії
- На Хмельниччині 67-річний пенсіонер вчинив сексуальне насильство щодо неповнолітньої
- У Хмельницькому судитимуть чоловіка, який побив школяра під час уроку
