Повний локдаун доцільно ввести з 25 грудня до 7 січня – голова Хмельницької ОДА

Голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет висловив думку, що повний локдаун доцільно ввести з 25 грудня 2020 року до 7 січня 2021 року.

Про це він сказав під час річного звіту на займаній посаді у п’ятницю, 20 листопада.

“Я – прихильник повного локдауну, але сьогодні він ще не на часі. Якщо вдасться дотягнути до різдвяних свят, а у Хмельницькій області ситуація із завантаженістю ліжко-місць це дозволяє зробити, то правильніше ввести його з 25 грудня до 7 січня. Це якраз той час, коли знижується активність і люди безболісно пройшли б (локдаун – НГП)“, – пояснив він.

Габінет додав, що цієї середи направив до Кабміну пропозиції щодо повернення адаптивного карантину замість “карантину вихідного дня”.

Додамо, що 19 листопада в Україні було зафіксовано 14575 нових випадків COVID-19 – це другий поспіль антирекорд і третій впродовж тижня; госпіталізували 1728 пацієнтів, померли 229 хворих, одужали 7845 осіб.

20 листопада міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що при теперішньому співвідношенні хворих та шпиталізованих, повний локдаун в Україні можуть ввести за умови 30 тисяч нових хворих на Covid-19 на добу.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 18

 1. а в синагогах тоже будет локдаун или только у христиан??? честно говоря, мне не нравятся эти габинеты,примуши,зибельманы,зеленские и прочие не успевшие выехать на историческую родину.ну а впрочем я их могу понять. на исторической родине таких хитрых жидрихов вся страна,со всего мира пригнаны,им трудно выживать. а тут для них вольная,что хочешь то и твори с биомассой,вся рогатая биомасса все проглотит,главное наобещать.

  • Як видно, переважна більшість сучасних жителів Поділля навіть не знає / не уявляє, що у період принаймні з ХVI-го (а може і раніше) аж до перших десятирічь ХХ-го сторіччя “автохтонне” в розумінні сучасних українських “нациків” населення у більшості подільськіх міст та містечок складало меншість – на 3-му місті, після “осіб католицького (тобто – поляків) та іудаістьського (тобто – гебреїв) віроісповідання” (подивіться архівні данні, наприклад данні перепису населення 1913-го року). А скільки ще тут було т.з. “вихрещених” гебреїів (наприклад, як предки В.І.Ул’янова-Леніна по материнській лінії зі Старокостянтинова). Такщо питання: “Чия тут “историческая родина”?, залишається питанням. Примітка: Сторіччями, аж до перших десятирічь ХХ-го сторіччя у країнах Європи та Росії облік / статистика населення здійснювалася не за національною приналежністю, а за віроісповіданням та соціальному походження (рос. – по сословиям). І це робилося виключно для визначення “бази оподаткування”.

   • Тільки дебіл може писати про ХVІ століття і при цьому посилатися на перепис 1913 року)))) і, лише дебіл не знає, що населення міст на Хмельниччині становило меншість навіть в савєтські часи. Більшість мешканців проживала в селах, а не в містах. Завжди домінуючою та переважаючою національністю на Поділлі та Волині були русини/українці, а по віросповіданню – православні (греко-католики). Не віриш? Спростуй доказами.

    • Як видно з твоєї репліки дебілом, до того ж повним, якраз є ти. Я читав і сміявся … Це ж треба ще постаратися себе так, як ти, виказати.

   • В точку. Ті, хто б’є в груди що вони справжні українці є потомками обслуги польських панів. Які разом з управляючими євреями, москалями, в різні часи добре розбавили їхню кров.

 2. Чоловіче ! Тобі речі треба збирати та на вихід, а не лакдаунити.

 3. Типочки радуются что так удачно с зоопарком сложилось

 4. ТЕРРОРИСТЫ ОБЛЕЗЛЫЕ

 5. Габінет ти створив штаби які рознарядки роздають щоб на місцях все поробили, а грошей не виділяєте на боротьбу з Ковідом-19. Одними папірчиками справу не вирішиш. Так що ваша зелена команда всі пустозвони гроші покрали а на спасіння простих людей у вас нічого не має.

 6. Погоджуюся.Сподіваюся,так воно і буде.Дайте можливість людям допрацювати грудень.А тоді можна і до середини січня

  • ТВЕРДОЛОБИМ ХУЙНІЧАНАМ СВЯТ НЕ ПОТРІБНО. ТВЕРДОЛОБІ ТАК ПО ЖИТТІ ПРИВИКЛИ В НЕДІЛЮ МОЛОТАМИ СТУКАТИ АБО ГОРОД ОРАТИ. НЕДАРЕМНО ХМУЛЬНІЧЧИНУ НАЗИВАЮТЬ ЗАПОВІДНИКОМ ТВЕРДОЛОБСТВА !!!!!!!!!

 7. Надо до 15 января сливу заливать! Чтобы из локдауна вышли полные дауны.

 8. В Українській мові слова “локдаун” немає, не засмічуйте мою мову. Не намагайтесь комусь сподобатись. Розмовляйте Українською мовою.

 9. Габінет, ти сам повнийДаун!

 10. Хоча б зараз не позорьтесь,забирай свою команду і чухай! Наробилися! Як ти до людей так і з тобою сталося. Не очікував?

 11. Путенко це Западенко,один почерк. Задовго Ігорю пишете!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.