Хмельничан закликають підтримати створення муралу пам’яті загиблим в зоні АТО/ООС

Малюнок-мурал, за який хмельничанам пропонують проголосувати, символізує спецпризначенця янгола-охоронця, який оберігатиме спокій міста Хмельницького разом із вовком – символом 8 полку спеціального призначення. Він має бути нанесений в центрі міста на стіні будинку, що знаходиться за адресою : вул.Кам’янецька 80.

«Місто Хмельницький є досить затишним та комфортним містом, проте має один недолік. На його вулицях розміщено не так багато архітектурних памяток та місць , які б приваблювали туристів. Задля цього прийшла ідея для створення муралів ,як прикрас сірих місцевих стін. Ще досить актуальною є тема залишення памяті про воїнів, які віддали за державу своє життя, адже у місті немає муралу який би символізував та нагадував містянам завдяки кому вони можуть спокійно іти на роботу , на навчання чи просто прогулюватись» – зазначає автор проєкту Тетяна Волошина.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 33

 1. Это с крыльями из Иловайского котла,куда его Порошенко загнал?

 2. Нехай “команда симчишина” профінансує з награбованих з бюджету коштів. Щось не чути щоб це злочинне угрупування “команда симчишина” профінансувала хоч якусь благодійність, Герега хоч інколи перед виборами фінансує ремонт шкіл, будинків культури і т.п. а от злодії симчишина вміють тільки красти і жадні як свині українські.

 3. Кожна нормальна людина підтримає цю ідею, але треба звернути увагу, що центральна влада своїми діями фактично нівелює українців-патріотів показючи своє негативне ставлення до всього українського.

  • Яким чином? У нас переважають ура- патріоти. Навіть цей мурал, це дурість. Це думка моїх знайомих з 8 полку. Їм не потрібні пам’ятники, на кожному кроці, де ура- патріоти, та туристи за селфі в зону АТО будуть ридати як зайці. Їм просто коли підійде дитина в вишиванці, потисне руку, скаже тримайтесь дяді, я вірю в вас, буде дорожче усього ура- патріотичного мотлоху.

 4. Які мурали коли карантин підприємців ,,залишає без штанів,,
  Влада ініціює підняття тарифів.
  Ковід наступає
  ????

 5. Хмельничане судя по явке на последних выборах начинают понимать кто истинный враг народа…Эта патриотическая движуха уже не работает… Всё меняется

 6. Такой ужас и в центре города ??? Хмельничане против !

  • Вже давно час знати правду: У відповідності до Конституції України та іншого чинного законодавства, якщо належним порядком (затвердженим ВРУ Указом Президента України) не оголошена війна та / чи військовий стан, Збройні Сили України не мають права брати участь у військових діях, як у межах кордонів України, так і поза її межами (в такому випадку у всіляких АТО та тому подібних операціях мають право брати участь тільки правоохоронні органи). Таким чином усі військовослужбовці ЗСУ (підкреслюю – військовослужбовці), які з 2014-го року до цього часу брали і зараз беруть участь у військових діях “автоматично” стали / стають злочинцями, тим більше – військовими злочинцями (також і за міжнародним військово-гуманітарним законодавством, за яким крім викладеного військові злочини не мають терміну давності). А усілякі “добровольці” та “волонтери”, не має значення з якої сторони, згідно з Кримінальним кодексом України ще є і членами організованих бандформуваннь та їх посібниками і / чи організаторами. І у це законодавство “післямайданною” владою щодо викладеного ні які зміни і доповнення “чомусь” внесені не були. Ось так. А ви герої, захисники, діти … Злочинці вони. … Хто не вірить, проконсультуйтесь у фахівців з військово-гуманітарного права та … у психіатрів.

 7. Я проти війни, проти державного перевороту 2014 року… хай картавий гроші свої бере і в туалеті гидоту таку малює…

 8. Роза та котячий душитель: вон в Ізраїль там будете ” я протів”.

  • Крымчанам уже кричали “чемодан,вокзал,Россия”.Они и ушли в Россию,и с вокзалами и с чемоданами. Скачите и кричите дальше. Уже из 51 миллиона народа Украины осталось 25 миллионов. Уже не долго осталось,еще совсем чуть-чуть поскакать.

  • На кшталт: “Запам’ятай чужинець, господар тут українець”??? Тільки подивись навколо, хто твої Боги і влада?

 9. У нас пабидил майдан в ато защищяют украину от агресии это герои пусть такой мурал будит ничево плохово нет

 10. Пришиблений вже тут як тут, біжи вмийся холодною водою чудік.

 11. Ангел з автоматом та череп? Якийсь heavy metal

 12. Особенно радует в руках “героя” российская СВДМ.)

 13. Пам’ятати треба, але мурал дебільний. Але піпл такий же, та що захаває.

 14. Та ще й череп невідомого хмельничанина.

 15. ПО ТВЕРДОЛОБОМУ !!!!!! АНГЕЛИ З ЗБРОЄЮ НЕ БУВАЮТЬ. ЦЕ БІЛЬШЕ НА МУРАЛ ДІТЬКА СХОЖЕ. НУ ЯКЩО В ХМУЛЬНІЦКУ ОБРАЛИ ТВЕРДОЛОБОГО МЕРА-СИМЧИШИНА ТО І МУРАЛИ МАЮТЬ МАТИ ТВЕРДОЛОБИЙ ВИГЛЯД. ХМУЛЬНІЦК – ЗАПОВІДНИК ТВЕРДОЛОБСТВА !!!!!!!

 16. Вася ти дебіл. Згинь.

 17. Пані Тетяно, добра ідея. Але попрацюйте ще над муралом, він має бути не агресивний і не чорний, не має гнітити. У цивілізованому світі зброю не пропагують, військових дуже шанують. Ми теж дуже шануємо українських військових , наших хлопців з 8 полку. Це чоловіки, якими захоплюєшся, сміливі, красиві, відважні, шляхетні.

  • Цей “ескіз” треба показати психіатру. Я впевнений, що фахівець скаже, що того, хто його “намалював”, і тих, кому він подобається, ні в якому разі не можна допускати до зброї.

 18. Цей “ескіз” треба показати психіатру. Я впевнений, що фахівець скаже, що того, хто його “намалював”, і тих, кому він подобається, ні в якому разі не можна допускати до зброї.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.