На Хмельниччині суд зобов’язав знести туристичний кемпінг та повернути у власність держави майже 3 га лісу

За результатами розгляду судом позову Хмельницької обласної прокуратури припинено довгострокове користування ділянкою площею 2,7 га у лісовому масиві, що знаходиться на території Давидковецької сільської ради Хмельницького району, та колишнього орендаря зобов’язано привести її у попередній стан, звільнивши від незаконної забудови.

Підставою для реагування прокуратури стали виявлені порушення під час використання земельної ділянки лісового фонду, повідомляє пресслужба Хмельницької обласної прокуратури.

Встановлено, що у 2012 році між Хмельницькою районною державною адміністрацією та одним із товариств укладено договір, яким суб’єкту господарювання у користування для рекреаційних цілей передано лісову ділянку.

Виявилось, що усупереч умов укладеного строком на 47 років договору та існуючої законодавчої заборони на здійснення капітального будівництва на лісових ділянках, зазначеним товариством на орендованій землі у 2014-2015 роках самовільно побудовано одноповерховий туристичний кемпінг із мансардним поверхом.

За позовом прокуратури вказане будівництво зобов’язано знести, а земельну ділянку повернути у попередній стан.

Окрім того, рішенням господарського суду Хмельницької області задоволено позовні вимоги прокуратури про розірвання договору довгострокового тимчасового користування та повернення ділянки державі в особі Хмельницької обласної державної адміністрації.

 

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. Земля Пенкалів. Колись тато Віктор Лундишев, допоміг своєму пасинку заволодіти цією землею. Часи змінились і все доведеться повернути!!!

  2. А чому б цей будиночок та й не обернути в дохід державі. Невже вихід все знищити ???

  3. Пенкаль те той, що всі кіоски на Востоку тримає ?

  4. Лимон,куркуль,папапаб ,дача. Гарні часи були: лундешев-алкаш і овчарук дружбан.

  5. До суді не попав видно містер Хабар. Бо ще маленький був.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.