ДБР викрило на хабарі одного з керівників обласного військового комісаріату

Державне бюро розслідувань затримало одного з керівників Хмельницького об’єднаного обласного військового комісаріату після надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 369 КК України).

Про це повідомляє офіційний сайт відомства.

За попередньою інформацією, посадовець висловив пропозицію колезі – керівнику одного із міських військкоматів щодо надання неправомірної вигоди у сумі 500 доларів за кожного призовника визнаного непридатним до проходження строкової служби.

18 листопада 2020 року військовослужбовця було затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України після передачі неправомірної вигоди у сумі 1100 доларів за відповідне рішення для двох призовників. Наразі тривають першочергові слідчі дії.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 4 до 8 років з конфіскацією майна або без такої.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі ТУ ДБР у місті Хмельницькому. Оперативний супровід – Головне оперативне управління ДБР. Процесуальне керівництво – Військова прокуратура Хмельницького гарнізону.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Жінку жалко, бо змерзла без шкарпеток.

  2. так це що військові військових здають) хтось з міського перейде в обласний

    • Справжніх “військових” на Україні вже давно немає. Є або “бізнесмени”, або найманці, або мародери (частіше за все 2 чи 3 з названих тут категорій “в одному флаконі”).

  3. Имя сестра, имя!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.