Кандидат на посаду голови ОДА Гамалій розповів, як опікувався кам’янчанами під час весняного локдауну

Кандидат на посаду голови Хмельницької ОДА Сергій Гамалій розповів на засіданні Кабміну, як опікувався кам’янчанами під час весняного локдауну.

Скріншот з відео

“Оскільки займаюся ресторанним бізнесом, допомагав людям похилого віку у період повного локдауну (на початку весни 2020 року – НГП). У Кам’янці-Подільському ми обрали 30 помешкань, яким безкоштовно розвозили їжу і на кожному під’їзді інформували, як передається коронавірус. Бо на початку старші люди навіть не знали, що це таке”, – наголосив він.

За словами Гамалія, найбільшим своїм викликом вважає боротьбу з коронавірусом. Зізнався, що статистику про COVID-19 черпає зі сторінки у соцмережі голови облдержадмінстрації Дмитра Габінета, на яку підписаний.

Крім цього, претендент на посаду планує розвивати Хмельницьку область у туристичній сфері. Також збирається аналізувати місцевий бюджет та наповнювати якісними кадрами нові органи на місцях. Двома найбільшими проблемами назвав отримання підприємцями відшкодування ПДВ та підтримку бізнесу.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, Сергій Гамалій є власником ТОВ “Деліция” (Кам’янець-Подільський), яке спеціалізується на діяльності ресторанів, наданні послуг мобільного харчування.

Іще пан Гамалій є співвласником ТОВ з іноземними інвестиціями “Барс”, яке займається вантажними перевезеннями.

Як писав НГП, сьогодні Кабінет міністрів погодив звільнення Дмитра Габінета з посади голови Хмельницької обласної державної адміністрації.

Також уряд погодив кандидатуру Сергія Гамалія на посаду нового голови Хмельницької ОДА.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

  1. Це вже повне дно 95 кварталу доводять країну до повного зубожіння такими призначеннями ще такого не було щоб відомого бандюка призначали на посаду губера , ну якщо не враховувати що бандюк Яник керував країною навіть тоді бандюков не призначали на вищі керівні посади ганьба зелі

  2. Кабінет (Міністрів – капіталістів) погодив, що Габінета з кабінету … 3,14здець Україні з такимизвільненнями та призначеннями!

  3. Гамалій просто красень! Ну на вигляд справжній Губернатор! Тут головне нахмурити брови! А те що він не розуміє, що в губернатора взагалі не має ніяких повноважень і офіційна заробітня плата досить скромна, то це дрібниці! Що Габінета десь випадково підібрали, що Гамалія! Потужна держава, нічого не скажеш!

  4. Цим призначенням пробивається дно. А яка освіта у цього ресторатора ?

  5. Незабаром знімуть Гамалія та призначать якогось Миколу, чи Василя. Торгівля посадами триває!

  6. Наступний губернатор або хабаль або кутей або викарчук

  7. Габінет високоморальна,інтелігентна, освідчена людина на жаль не довго перебував очільником області.

  8. Казалось,что с губернаторами дно уже было достигнуто,но нет зебилы умудряются уже стучать со дна.

  9. Треба було ще бабців через дорогу переводити. А так цей жердяй не підходить на голову облради.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.