Комунальники Симчишина хотіли витратити третину мільйона на майданчик для вигулу собак

Управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради відмінило тендер на проведення капітального ремонту комунального майданчика для вигулу собак біля водойми в мікрорайоні Озерна у Хмельницькому очікуваною вартістю 330 тис. грн.

Про це повідомляється у системі “Прозорро”.

17 листопада завершувався кінцевий термін подання тендерних пропозицій, однак не знайшлося бажаючих учасників узяти участь у торгах.

Комунальники планували під майданчик для вигулу собак посіяти газони тракторною сіялкою на площі 0,2 га, установити металеву огорожу з сітки висотою до 2,2 м, встановлити інвентар для спортивно-дресирувального майданчика, чотири зоокомплекса, три унiверсальні легкоатлетичні бар’єра, тунель довжиною 2,5 м.

Як писав НГП, у травні 2019 року управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради провело тендер з будівництва центру поводження з тваринами команального підприємства «Надія» на вул. Заводській, 165 у Хмельницькому очікуваною вартістю 16,18 млн грн. Переможцем визначено хмельницьке ПП “Укр Захід Буд Сервіс”, яке дало ціну 14,94 млн грн.

Об’єкт включатиме у собі приміщення для утримання тварин (вольери на 30 тварин), ізолятор, господарську будівлю, приміщення охорони, станцію біологічної очистки 10 куб .м на добу, очисні споруди дощових стоків, каналізаційну насосну станцію, трансформаторну підстанцію.

Також до притулку для тварин підведуть електропостачання, водопостачання та водовідведення, облаштують під’зну дорогу.

По всій території встановлять металеву огорожу висотою 2,2 м.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 15

 1. А силами комунального підприємства це не можна зробити ???

 2. От на що картавий гроші тратить

 3. Неплахая идея для жывотных

 4. Отямтися!!! В лікарнях не вистачає ліків від прогресуйочої хвороби костюмів,масок,низька зарплатня в медиків а у вас що в приоритеті -собаки.
  Вже всі проблеми вирішили,тільки майданчик для собак залишився?

 5. Необхідно було створити ще навесні 2020 року в Хмельницькому грошовий фонд на боротьбу з COVID-19 з бюджетних коштів міста Хмельницького!
  І за цей час, з весни до осені цього року, забезпечити якісне тестування людей на COVID-19! Щоб вчасно виявляти людей хворих COVID-19, вчасно їх ізолювати і проводити сучасне лікування!
  Побудувати станцію з виробництва кисню!
  Передбачити додаткові місця в лікарнях! При цьому домовитися з обласною владою і гроші з цього фонду направити на якнайшвидший запуск в роботу нової обласної дитячої лікарні і переформувати її повністю під лікування людей хворих COVID-19!
  І так далі!
  Замість цього Хмельницький міський голова витратив бюджетні гроші на свою передвиборчу компанію, вигляді благоустрою території, і на інше, щоб показати який він у нас “господарський” мер! А по суті він робив те ж саме, в чому зараз звинувачують президента України В. О. Зеленського і його команду, що вони гроші з фонду по боротьбі з COVID-19 витратили на ремонт автомобільних доріг! По суті наш Хмельницький міський голова робив те ж саме і нічого не робив для запобігання захворюваності людей COVID-19, і з цього ми вже давно в червоній зоні захворюваності COVID-19! І продовжує після виборів займатися тим же, виділяти гроші на реконструкцію водонапірної вежі в мікрорайоні “Дубово”, майданчик для вигулу собак і так далі! А кошти на боротьбу з COVID-19 він і не думає виділяти! Як то кажуть – порятунок потопаючих справа рук самих потопаючих!
  А ви, хто цього не розуміє, продовжуйте далі нахвалювати нашого міського голову який він “чудовий господарник”!
  Гріш ціна такому господарнику в базарний день!

  P. S. Бажаю нам всім не хворіти і міцного здоров’я!

 6. Собак треба ж десь вигулювати!. Треба наводити культуру!

 7. Хтоб забрав у цих дурнів фантики. Ніхто, бо хмельницькі бидлани електорат ще дурніші.

 8. Тобто команду Картавого вигулювати.

 9. Ну чого ви та іронизуєте? Рогулі в місцевій владі дуже правильно розставили пріорітети: сьогодні майданчик для вигулу собак за 330 000 грн. конче потрібен! А те, що в лікарнях немає місць для людей з коронавірусом, і не вистачає просто лікарів, то це зовсім інша історія! А в цей час украінці все тікають і тікають за кордон!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.