На Хмельниччині викрили посадовців на привласненні понад 2 мільйонів бюджетних коштів під час ремонту доріг

Фахівцями підрозділу боротьби з відмивання доходів, одержаних злочинним шляхом, Головного управління ДПС у Хмельницькій області у ході аналітичного дослідження виявлено схему заволодіння бюджетними коштами посадовими особами одного із товариств з обмеженою відповідальністю області, які через рахунки приватних підприємців на ремонті дороги привласнили 2,2 мільйона гривень.

Протягом 2019-2020 років беручи участь у державних закупівлях, де замовником ремонту дорожнього покриття виступало ряд комунальних підприємств, товариство згідно договорів щодо виконання будівельно-ремонтних робіт отримало на розрахунковий рахунок бюджетні кошти в загальній сумі близько 20 мільйонів гривень.

У подальшому, як встановили податківці у ході дослідження фінансово-господарської діяльності ТОВ, його посадові особи, не маючи на те жодних правових підстав, перераховували бюджетні кошти на розрахункові рахунки приватних підприємців за товари, роботи (послуги), які фактично не поставлялись на адресу даного суб‘єкта господарської діяльності.

Такі дії призвели до завищення загальної вартості виконаних будівельних робіт та, у підсумку до того, що несумлінні посадовці заволоділи бюджетними коштів у загальній сумі 2,2 мільйона гривень.

Матеріали за даним фактом, які були передані до правоохоронних органів, стали підставою для внесення відомостей до ЄРДР за ознаками злочину, передбаченого ст.191 ч.3 КК України.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

  1. Темнеменее дароги ремонтируюца скоро будим ездить по хорошим дарогам

    • Да да,ткачук сергей з андрійом колесніком і дуда наремонтують вам…

    • А ну, нагадайте, коли зробили трасу Тернопіль – Хмельницький чи Шатава – Кам’янець з складним “Тещиним язиком”? Дороги робляться з того часу, як Яценюк реорганізував Дорожний фонд. Але, пишіть ще, нафіга вам факти))))

  2. Відключіть інтернет хворому коментатору.

  3. Невже Картавого, чи з його шантрапи когось покрутять? В кінці кінців.

  4. Расстрелять казнокрадов на месте преступления.

  5. … и закатать в асфальт.

  6. А куди дивиться голова безхребетний,чого не контролює? Він взагалі є чи його вже немає?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.