Поліція радить хмельницьким ринкарям змінити вихідні, щоб не працювати у “карантин вихідного дня”

Начальник Південно-західного відділення поліції Валерій Рибак разом з представниками інших контролюючих державних органів зустрілися з керівниками ринків міста Хмельницького, щоб обговорити план діяльності торгівельних установ на період “карантину вихідного дня”.

Як повідомляє сектор комунікації поліції області, однією з пропозицій, яка обговорювалась під час робочої зустрічі, була зміна графіка роботи ринків, а саме — перенесення вихідних днів на ринку з понеділка і четверга на суботу і неділю на час “карантину вихідного дня”.

Валерій Рибак довів до відома учасників зустрічі інформацію про те, що поліцейські будуть проводити посилену роз’яснювальну роботу серед працівників ринку, а також здійснюватимуть рейди, під час яких будуть перевіряти дотримання карантинних обмежень та санітарних вимог, зокрема — соціальної дистанції та масочного режиму.

За інформацією першого заступника голови Хмельницької ОДА Романа Примуша, цими вихідними правоохоронці склали 31 адміністративний протокол на порушників карантину. Серед них також були працівники речових ринків Хмельницького.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Не один хрен когда вирус цеплять в воскресенье или четверг?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.