Як і обіцяв – Симчишин почав звільняти своїх заступників

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин звільнив свого заступника Анатолія Нестерука.

Про це свідчить розпорядження від 10 листопада.

“Звільнити 16 листопада 2020 року Нестерука Анатолія Макаровича з посади заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради у зв`язку із досягненням граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування”, – сказано у документі.

16 листопада Анатолію Нестеруку виповнюється 65 років. З грудня 2012 року він працював заступником хмельницького міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Крім цього, у 2005-2006 роках Нестерук був першим заступником голови Хмельницької обласної державної адміністрації.

У 2008-2011 роках – міським головою Кам’янця-Подільського.

Як писав НГП, після місцевих виборів 25 жовтня міський голова Хмельницького Олександр Симчишин зазначив, що у другій своїй каденції змінить своїх заступників.

“Серед заступників зміни будуть дуже і дуже суттєві. Більше ніж на половину”, – сказав мер.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 35

 1. А Гончарука коли?

 2. яка ж це обіцянка, це вимога закону у 65 прощатись, це як обіцяти, що завтра зійде сонце)

 3. Хороший чоловік, вітаю з днем народження, а містяни втрачають класного дядька !!!

 4. Мерія без Нестерука повний нуль. Нестерук найкращий з керівників міста.
  Любимо Вас Анатолій Макарович!!!

  • Та ну? Ще той хабарник, тільки вміє це приховувати. Чоловік з досвідом

   • Який хабарник, ви про що? Нестерук дійсно хороший і чуйний чоловік. Завжди працював на результат. Він найкращий!!!

    • Нестерук.. це той голова Кам”янця, який був засуджений за хабар і який відкупився… аленію від рибок, які не пам”ятають нічого ні про кого…. Картавий… злочинець, який доклав руку до державного перевороту 2014 року….

     • “Засуджений” режимом Януковича, бо не пішов на договорняки з смотрящим від яника по Хмельниччині. За нього проголосував майже весь Кам’янець. Ти, комуняка недобитий, вішайся: розпинався тут чотири роки про кінець Сема і “Свободи”, а отримав переобрання Сема і свободівця в мери Кам’янця. “А ну, пророк, пророчєствуй, що знаєш. Або уйобуй – щось одне із двух”)))) Хоча, ти Подерв’янського точно не читав – ти ж прикацаплений, українське не знаєш і ненавидиш))))

 5. Симчишин візьме Анатолія Нестерука своїм радником. Попереду зима, а Новачок не справиться з проблемами ЖКГ.

 6. І так добре,до пенсії протримав,образ не повинно бути жодних ! Це Черевченко тримають в Ода не зрозуміло для чого?!

 7. Не потрібно лити бруд в сторону Анатолія Макаровича. Він хороша і чуйна людина!!!

  • Людина то він хороша… але злодій та хабарник…..і схеми організовував по крадіжці грошенят громади…. а так людина хороша…. Хороша людина- це не головне для чиновника… чесності в нього не має… злодій та хабарник…. і вирок суду – це підтверджує…

   • Вироки часів Яника – це як нагорода нормальним людям. Але, ти пиши, не зупиняйся. Без вас, клоунів, які не орієнтуються в ситуації а лише відпрацьовують кацапські бабки, на сайті нудно. Навіть на цьому, помийно-замовному)))))

 8. Для котячого душителя пояснюю: Нестерук рік відсидів на дурняк, бо його януковичі запроторили до буцегарні, а цей “хабар” спростував Верховний суд України. Не знаєш, не пиши балван.

  • Знаючи Нестерука особисто…. хочу вказати.. він хабарник…..і якщо його не посадили… то лише того, що відкупився… але він людина хороша….знає схеми доюре.. і картавого навчив….

  • Нестерук…. найкращий… ЗЛОДІЙ..

 9. Разом з племінником Олегом Немтеруком, кради гроші на дорогах, на ремонтах прибудинкових територій.

 10. Нестерук единственный в этой шобле знал как работает ЖКХ города.

 11. Нестеруку напряму були підконтрольні всі комунальні підприємства міста. Робота була поставлена ідеально, а сьогодні Свобода хоча підпорядкувати всі КП майбутньому директору департаменту інфраструктури. Вони розуміють, що краще Нестерука ніхто не міг справитись з ЖКГ.

  • Мінімальна сума відкатів з кожної закупівлі- 25 %… от і порахуйте.. скільки осіло в їх кишенях…. а ви голосуйте…. бидло…

 12. Дуже порядна людина, був на прийомі минулого року. Знає кожну вулицю нашого міста, хоча сам з Кам’янця.

 13. Знаю Анатолія Макаровича , дуже давно Він господар свого слово і по-українськи – газда. Жителі Старогшо міста до цих пір дякують йому за проведений газ і каналізаційні мережі. Як тільки Мельниченко його з’їв , нізащо посадив людину у “кутузку” так все у нас в Старому місті і застигло. Посажений Мельниченком мер – Сімашкевич повна бездара, протирав штани 10 років і заглядав Мельниченкові в … Правда зараз МЕльниченко потерпів повний провал і ми тому раді.

  • Так… робив і крав також.. сам знаю його особисто.. не раз того посилав далеко… після чого відносини стали ще краще…. але схематознік ще той… просто крав не багато… а зараз прийшли на його зміну такі покидьки…

 14. Хай ще собі хєракірі по старосинявські зробить.

 15. А усатого огузка Володю когда пошлет на х..й?

 16. анатолцй макарович повернеться в камянець і буде допомагати новому меру а може замінить старого пердуна гордійчука хай іде разом з мельниченком і сімашкевичом пока не посадили скільки шкоди зробили камянцю

  • Дайте Макаровичу відпочити. Його ця партія Свобода і всі хто там є вже за..бали. Всі добре знають, як Нестерука Свобода хотіла зняти з посади заступника мера Хмельницького, але Симчишин відстояв.

 17. При чому тут одне до другого! ЗГІДНО ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА! Він не міг його не звільнити,тому що були б штрафові санкції . І так протримав,молодець,а той своїх племінників влаштував,так що помовчіть дописувачі.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.