Посітко переміг на виборах мера Кам’янця-Подільського – дані ТВК

За результатами підрахунку з 59 виборчих дільниць у Кам’янець-Подільській міській об’єднаній територіальній громаді новим міським головою став кандидат від ВО «Свобода» Михайло Посітко.

Про це повідомляє місцеве видання Vdalo.info.

За інформацію з тервиборчкому, Михайла Посітка підтримали 15 тисяч 404 виборця (58,33%), а його конкурента Володимира Мельниченка – 11001. Недійсними визнано 385 бюлетенів.

Зазначимо, що фінальні результати виборів голова ТВК оголосив близько 05:40. Тепер члени тервиборчкому мають підписати вищевказаний протокол про результати виборів.

Михайло Посітко вже відреагував на результати виборів та висловив бажання якнайшвидше приступити до роботи.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

  1. МОЛОДЦІ !!! І комісія і команда Посітка

  2. Правильно того бандіта давно треба гнати і посадити на довго

  3. Це Мельниченко в свій час посадив Нестерука, щоби Сімашкевич став мером.

  4. А де ці ненависники Сема і “Свободи”? Агов, прикацаплені, ви де? В запої з горя?)))) Розказували, що Хмельницький проти Симчишина і вже йому гаплик, а, в результаті, до переобраного Симчишина отримали ще й Посітка))))

    • Псіна, ти тупе полупідорське створіння. Подивися на сайті з якою країною співпрацює Гіпсовик! З Росією. Поки твоє діло гарчати, рулящі побратими бабло роблять, а тобі кісточки підкидають.

    • Хмельниччина – заповідник твердолобства !!!!!! Твердолобі є твердолобі і голосують по твердолобому.

  5. Ну фсьо! Перемога! Хто працює той виграє!

  6. Вітаю Михайла з перемогою. Він переміг не просто суперника , він переміг ГОРГОНУ, яка своїми щупальцями отравляла життя всім . А ГІПСОВИК працює і дякуючи йому, багато кам’янчам мають роботу і кусок хліба. Він і робочим платить зарплату і податок платить, за що пенсіонери йому дякують, бо мають пенсію. Пане Михайле тільки не затягуй. Наведи порядок в НАРосвіті, призначи туди освічених , грамотних людей, а не коханок бувших керівників … Удачі тобі і мудрості. Дуже рада що пан Ведерніков з вашою командою. Думаю у вас всіх все буде ДОБРЕ!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.