“Команда Симчишина” заявила про махінації на виборах Хмельницької районної ради і пішла до суду

Партія “Команда Симчишина” звернулися з позовом до Хмельницького окружного адміністративного суду через недостовірність результатів виборів до Хмельницької районної ради.

Відповідна заява з’явилася у Facebook організації.

За даними партії, підтасовка голосів була здійснена на двох виборчих округах членами Хмельницької районної територіальної виборчої комісії. Так, було дописано 150 голосів ‘’Опозиційній платформа – За життя’’ на першому виборчому окрузі, а це Красилів, Антоніни, Заслучне, Щиборівка, Теофіполь. Замість 1269 голосів, згідно з протоколами дільничних виборчих комісій, вказали – 1419.

Також фальсифікації були здійснені на п’ятому виборчому окрузі (Деражня, Вовковинці, Зіньків, Віньківці, Летичів) у сумі 100 голосів тій самій політичній партії. У результаті грубого порушення виборчого законодавства ‘’Опозиційна платформа – за життя’’ «набрала» 5,01% загальних голосів. Проте, згідно з результатами, які зафіксовані в протоколах ДВК, ОПЗЖ не проходить до Хмельницької районної ради.

“Вимагаємо від адміністративного суду скасувати постанову встановлення результатів виборів депутатів Хмельницької районної ради. Зобов’язати Хмельницьку району територіальну виборчу комісію провести повторний перерахунок підсумків голосів з виборів депутатів Хмельницької районної ради та встановити достовірні результати волевиявлення громадян”, – наголосив представник “Команди Симчишина” Анатолій Панчук.

За даними сайту ЦВК, до Хмельницької районної ради проходить 6 політичних сил. Перше місце – за “Командою Симчишина”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

 1. Панчук піди хоч місяць попрацюй десь.

  • Панчук працює у Хмельницькій міській раді. Спеціаліст по корупції

   • Ну, то звони Баканову про “етаво чєрта” корупційного. Чи пиши заяву в прокуратуру чи НАБУ. Чи закрий хайло, якщо не маєш фактів, гнида прикацаплена.

 2. Ой Боже зателепаний Симчишин заговорив про чесність. Та гіршого злодія і махінатора чим Симчишин годі і шукати.

  • А де ці ненависники Сема і “Свободи”? Агов, прикацаплені, ви де? В запої з горя?)))) Розказували, що Хмельницький проти Симчишина і вже йому гаплик, а, в результаті, до переобраного Симчишина отримали ще й Посітка в Кам’янці Подільському))))

   • Бо твердолобі тому і голосують за злодія-симчишина. Хмельниччина – заповідник твердолобства !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. Свае право нужна защищать

 4. ці під..си пролізли у багато рад на Хмельниччині

 5. Ща свабода будєт імєть область

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.