Кам’янець-Подільський: на виборчій дільниці вкинуто кілька бюлетенів однією особою

На виборчій дільниці у селі Княгинині, де обирають міського голову Кам’янець-Подільської міської громади, спостерігачі “Опори” зафіксували вкидання кількох бюлетенів однією особою.

Як стало відомо, на дільниці №680568, що в селі Княгинині, один із членів ДВК вкинув у скриньку для голосування одразу кілька бюлетенів. Спостерігачі прибули на дільницю, де зафіксували в скриньці кілька складених разом бюлетенів.

На місце події прибула слідчо-оперативна група.

У частині 1 статті 158-1 Кримінального кодексу України зазначено, що надання або отримання виборчого бюлетеня чи бюлетеня для голосування на референдумі особою, яка не має права його надавати чи отримувати, або надання виборцю, учаснику референдуму заповненого виборчого бюлетеня чи бюлетеня для голосування на референдумі, або голосування виборцем, учасником референдуму більше одного разу, незаконне опускання виборчого бюлетеня чи бюлетеня для голосування на референдумі до виборчої скриньки – караються штрафом від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до двох років.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Здогадайтесь, за якого кандидата вкинули!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.