“Карантин вихідного дня”: за добу виявлено 9 порушників, серед них два ринки Хмельницького

На Хмельниччині минулої доби правоохоронці виявили 9 підприємців, які порушили вимоги «карантину вихідного дня».

Як повідомляє сектор комунікації поліції області, серед порушників 2 ринки в обласному центрі, а також заклади харчування і господарчі магазини по всій області. Тепер їхнім власникам доведеться відповідати згідно ст. 44-3 КУпАП (Порушення правил щодо карантину людей).

У неділю, 15 листопада перевірки триватимуть.

Щоденно по всій області працює більше 25 рейдових груп, які щодоби перевіряють близько 400 суб’єктів господарювання (закладів харчування, торгівлі, розважальних закладів, перевізників) на предмет дотримання ними карантинних обмежень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Ну шо за тупість броньована? Карантин вихідного дня планувався для зменшення контактів в закритих приміщеннях. Люди, посидіть вдома, якщо ні, вийдіть прогуляйтеся. Ці жадібні ресторатори краще не поїдьте в Турцію в цьому році, а зекономлені гроші віддайте працівникам. Майте совість, а не калькулятори замість серця. Народ теж, ходить плює на безпеку.. маску на підборіддя тримає. Ви собацюри хочете щоб завтра ваших стареньких батьків перестали лікувати взагалі? Чи може ресторатори в себе в генделику влаштують операційну, бармен буде робити наркоз, офіціант операцію?

  2. О! А це ідея. Готелі і хостели (вони ж приватні) розгортають додаткові лікарняні ліжка. Ресторатори доставляють їжу. В держави вибиваються ковідні гроші. І…всі легко і середньохворі ізолюються, лікуються. З медиками ж можна буде домовитись про нагляд і призначення. То як?

  3. Рынков в постанове не было.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.