У Шепетівці “начхали” на “карантин вихідного дня” і дозволили працювати всім

Сьогодні, 14 листопада відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Шепетівської міської ради на яке винесли питання “Про роботу суб’єктів підприємницької діяльності на території Шепетівки до 30 листопада 2020 року”.

Про це повідомляє пресслужба міської ради.

Учасники засідання вирішили дозволити роботу суб’єктів підприємницької діяльності до 30 листопада 2020 року на території Шепетівки з 07.00 год. до 22.00 год. з неухильним дотриманням карантинних вимог (обов’язкове встановлення дезінфекторів, масковий режим та дотримання соціальної дистанції, тощо).

Зокрема, дозволена робота суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері торговельного і  побутового обслуговування населення, а також спортивних залів та ринків.

Усі перелічені суб’єкти господарювання, заклади, установи та організації  зобов’язані забезпечити дотримання усіх санітарних та протиепідемічних заходів, скерованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 передбачених нормами чинного законодавства.

Наступним рішенням члени виконкому вирішили звернутися до Кабінету Міністрів України Про скасування постанови Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2020 року  № 1100 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641“ як неконституційної та такої, що наносить шкоду для малого та середнього бізнесу та Про запровадження відшкодування для малого та середнього бізнесу місцевих бюджетів у разі запровадження обмежувальних карантинних заходів.

Як відомо, в Україні почав діяти карантин вихідного дня, який триватиме щонайменше до кінця осені.

Згідно з документом, в період з 00 годин 00 хвилин суботи до 00 годин 00 хвилин понеділка на території України з 14 листопада 2020 р. до 30 листопада 2020 р. забороняється приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування зі здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень навинос; приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах та в інших закладах розважальної діяльності, спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів; діяльність закладів культури і проведення культурних масових заходів.

Водночас передбачено, що у цей період будуть дозволені надання фінансових послуг, робота фінансових установ, діяльність інкасації, операторів поштового зв’язку, робота установ медичної та ветеринарної практики, продовольчих магазинів, діяльність АЗС та СТО.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Пізно всався ти Полодюк! На останніх виборах ти отримав своє закономірне 5 місце, давай допобачення!

  2. тепер кожна сільрада може писати такі бамажки,і вирішувати що є неконституційним, виконком забув згадати норму закону яким передбачено давати дозвіл на те, що вони і не забороняли, і не обмежували, зрозуміло, що це і є децентралізація)

  3. Кончені підо..ри. нехай усі витрати на лікування людей тепер несуть їхні бюджети. Уряду фінансувати тільки стандартні видатки, в тих містах, де мерський сепаратизм відбувається.

  4. Расстрелять из вновь полученных тайзеров раз так 5.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.