“Карантин вихідного дня”: на Хмельниччині поліція збільшує рейдові групи

Щоденно у Хмельницій області працює 25 рейдових груп, які щодоби перевіряють близько 400 суб’єктів господарювання (закладів харчування, торгівлі, розважальних закладів, перевізників) на предмет дотримання ними карантинних обмежень. Кількість таких мобільних груп планується збільшити до 30-ти, повідомляє сектор комунікації поліції області.

Також активізована робота спільних рейдових груп, до складу яких, окрім правоохоронців, входять представники держпродспоживслужби, органів  охорони здоров’я, органів державної санітарно-епідеміологічної служби тощо.

Окрім перевірок, поліцейські посилено проводитимуть роз’яснювальну роботу серед населення щодо необхідності безумовного дотримання встановлених  карантинних обмежень.

Загалом,  з початку року поліцейські Хмельницької області склали 1975 адміністративних протоколів за ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Зокрема, за два тижні листопада уже складено 446 протоколів за порушення карантинних заходів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

 1. Нада правирять пачащи тогда можэт меньшэ будут балеть

 2. Вміє наша влада робочі місця створювати. Треба більше перевіряючих. Можна їх по лісах і горах пустити.

  • Це тому шо більшість українців правильно поводити себе не хочуть. Робити собі та навколишнім гірше це характерна риса. Особливо такої частини, яка є рогулями.

   • Це мої слова. Плагіатор.
    Українцям треба Піночета інакше вони самі себе зведуть нанівець. Кожен гетьман і плює на іншого, посміхаючись.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.