Прорив магістрального газопроводу – Кам’янець-Подільський і Дунаївці можуть залишитися без опалення

Сьогодні близько 18.00 поблизу села Міцівці Дунаєвнцького району під час ремонту дороги робітники допустили прорив труби магістрального газопроводу. У результаті цього без опалення можуть залишитися Кам’янець-Подільський і Дунаївці.

Як стало відомо “Незалежному громадському порталу” з власних джерал, деякі підприємства Кам’янця-Подільського, у тому числі цементний завод, почали призупиняти споживання газу, щоб дати можливість ним обігріти оселі мешканців та заклади соціальної сфери міста.

Крім цього, керівництво міста у терміновому режимі розпорядилося перевести котельні на альтернативні джерела опалення, зокрема, пелети і щепу.

Комунальне підприємство “Міськтепловоденергія” повідомило, що внаслідок аварійної ситуації є імовірність зупинки котелень по вул. Ценського і Молодіжній. Інші котельні і ТЕС будуть терміново переключені тільки на альтернатний вид палива. Під час переходу можливе короткочасна відсутність тепла і заповітрення внутрішньобудинкових мереж.

“Прогноз погоди на ніч оптимістичний: +3;+6, дозволяє сподіватися, що розморожування мереж не станеться. Прохання до мешканців: зберігати спокій і максимально зберігати тепло, аккумувати його в приміщеннях, не відкривати зайве дверей і кватирок”, – наголосило підприємство.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Чиї робітники ?

  2. дорожніки

  3. Які дорожники ? Хто директор, хто виконроб, хто здійснює технагляд ??? Чому такий безлад ???

  4. Ааааааа! Рятуйся, хто може.

  5. Кругом одни долбодятлы. Все спецы на клубнике с огурцами в Польше батрачат.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.