Цієї неділі обиратимуть міського голову Кам’янця-Подільського і депутатів трьох громад

Вже 15-го листопада у Кам’янець-Подільському відбудеться другий тур виборів міського голови (вийшли “свободівець” Михайло Посітко і екснардеп Володимир Мельниченко). Також в Хмельницькій області пройде повторне голосування з виборів депутатів до Смотрицької селищної, Маківської та Судилківської сільських рад. А 22-го листопада повторно обиратимуть депутатів Чорноострівської селищної ради.

Як повідомляє пресслужба ЦВК, попри те, що напередодні уряд впровадив “карантин вихідного дня”, на організацію та проведення самих виборів карантинні обмеження не поширюються. Адже кожен українець має законне право на волевиявлення.

Фото НГП

“Люди не обмежені в можливості реалізації свого конституційного права. Тобто, вони мають чітко усвідомлювати: навіть в запровадженні карантину вихідного дня, забезпечення голосування буде відбуватись відповідно до положень виборчого кодексу, але з певними обмеженнями які існують на сьогоднішній день” – зазначає член ЦВК Сергій Постівий.

Правила безпеки на виборчій дільниці нічим не відрізнятимуться від тих, що були впроваджені під час першого туру 25 жовтня. А саме:

  • при вході на дільницю вимірюватимуть температуру,
  • при вході та у самому приміщенні для голосування буде нанесена розмітка, яка вказуватиме на дотримання дистанції,
  • усі учасники виборчого процесу мають бути в масках;
  • будуть встановлені дезінфікуючі засоби для рук,
  • окремі кабінки голосування для людей, що мають ознаки захворювання.
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.