“Карантин вихідного дня” б’є по місцевому бізнесу – хмельницький мер

Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин вважає, що “карантин вихідного дня” є “надзвичайно болючим для місцевого бізнесу”.

“Субота і неділя для представників закладів громадського харчування, ресторанного бізнесу та торгівлі у ТРЦ – це два дні, за рахунок яких вони живуть тиждень, можуть сплачувати оренду та заробітну плату своїм працівникам”, – наголосив мер на відео, яке поширив місцевий телеграм-канал..

Що стосується роботи речових ринків Хмельницького, на яких задіяно близько 40 тис. осіб, то, за словами Симчишина, в урядовому рішення жодної згадки про них немає.

“Я вважаю, що у суботу та неділю, ринки повинні працювати. Тож, якщо не заборонено (постановою Кабміну – НГП), значить дозволено”, – зауважив міський голова.

Як відомо, 11 листопада засіданні Кабінет Міністрів України погодив рішення щодо запровадження “карантину вихідного дня”, який діятиме з 14 листопада до 30 листопада 2020 року, а також підтримав перехід до загальнодержавного карантину з обмеженнями, які відповідають “помаранчевому” рівню епідеміологічної небезпеки.

“Карантин “вихідного дня”, який діятиме з 00:00 суботи до 00:00 понеділка.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 15

 1. Так ты таки “За” или “Против”

 2. Та що ти таке кажеш, мер?
  То ,, заборонено чи дозволено”

 3. Тільки олені не можуть зрозуміти позицію Міського голови,він чітко сказав що не підтримує заходи Каб.міну,і муніципальна дружина за порушення так званого карантину,штрафувати не буде.Що не зрозуміло?

  • Зрозуміло все. Я добрий, центральна влада що би не робила, погана.

  • Карантинный сепаратизм 2.0. Кабмин поддержали только “однотуровые” мэры.. Vesti.ua разобрались, почему мэры выступили против центральной власти, к чему это приведет и скажется ли на втором туре местных выборов….. наверное тоже “Олени”…

  • Жоден центральний канал не повідомляв, що мер м. Хмельницького не підтримав карантин вихідного дня.

  • Ты бычара с каких пор твоя дружина может штрафовать за нарушение карантина ?

 4. А те що в лікарнях потоки коронавірусних і людей без коронавірусу не розділені, це нормально? На рентген потрібно стояти у черзі з коронавірусними. Коронавірусні їздять по аптеках, продовольчих магазинах, тому що їм не доставляють медикаменти і продукти соціальні установи. Поліція не реагує на недотримання самоізоляції коронавірусними і контактними особами. Так що “боротьба” влади з коронавірусом лише імітація.

 5. Он все гаварит правильно нужно слушать разумного человека

 6. Ніхера тим підприємцям не буде якщо посидять дома 2 дня!

 7. Тут необхідно дивитися в суть проблеми глибше: хто заважав нашому міському голові створити в Хмельницькому грошовий фонд на боротьбу з COVID-19 ще навесні 2020 року з бюджетних коштів міста Хмельницького?
  І за цей час, з весни до осені цього року, забезпечити якісне тестування людей на COVID-19? Щоб вчасно виявляти людей хворих на COVID-19, вчасно їх ізолювати і проводити сучасне лікування.
  Побудувати станцію з виробництва кисню
  Передбачити додаткові ліжка-місця в лікарнях, при цьому домовитися з обласною владою з цього приводу? Гроші з цього фонду направити на якнайшвидший запуск в роботу нової обласної дитячої лікарні? І переформувати її повністю під лікування людей хворих на COVID-19?
  І так далі.
  Замість цього Хмельницький міський голова витратив бюджетні гроші на свою передвиборчу компанію, вигляді благоустрою території, та на інше, щоб показати який він у нас “господарський” міський голова! А по суті він робив те ж саме, в чому зараз звинувачують президента України В.О. Зеленського і його команду, що вони гроші з фонду по боротьбі з COVID-19 витратили на ремонт автомобільних доріг! По суті наш Хмельницький міський голова робив те ж саме і нічого не робив для запобігання захворюваності людей на COVID-19, і з цього ми вже давно в червоній зоні захворюваності на COVID-19!
  А ви, хто цього не розуміє, продовжуйте далі нахвалювати нашого міського голову який він “чудовий господарник”!
  Гріш ціна такому господарнику в базарний день!

  P.S. Бажаю нам всім не хворіти і міцного здоров’я!

  • Доступне пояснення! Все правильно!
   Але тим хто водить волинку зовсім не потрібно.
   МандаКО до виборів тратилася а підприємці за літо пока з морів позїзжалися то ковідом не переймалися. Слухали рейтинги найкращого.
   Бачили очі що вибирали.

 8. Твердолобому симчишину пофіг здоровя людей, цьому житку головне гроші, Тупорилий симчишин навіть ялинку ставить як не люди на місяць раніше чим по містах в Україні. Симчишин перетворив Хмельницький на заповідник твердолобства і злочинності.

 9. “Тож, якщо не заборонено, значить дозволено” – ці слова не може говорити держслужбовець чи працівник органу місцевого самоврядування. Бо ці посадовці діють згідно з законами

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.