У Хмельницькому збудують нову вулицю, котра частково розвантажить рух транспорту проспектом Миру

У місті Хмельницькому будують вулицю Мельникова, яка пролягатиме від вулиці Зарічанської до Трудової, повідомляє Хмельницька міська рада.

«Проєктна вулиця є продовженням вулиці Зарічанської. Вона з’єднає Старокостянтинівське шосе з вулицею Трудовою, а також частково розвантажить рух транспорту проспектом Миру. Наразі тривають підготовчі роботи, які виконує підрядник (Товариство з обмеженою відповідальністю «СТЛ+М»), що виграв тендер на виконання будівельних робіт» – зазначила начальник Управління капітального будівництва Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Тетяна Поліщук.

Проєктом, який пройшов державну експертизу, заплановано будівництво вулиці у чотири черги загальною кошторисною вартістю 65 017,7 тис. грн.

Протяжність нової вулиці – 1066,4 метри. Ширина поперечного профілю дороги – від 21,0 м до 23,0 м.

Проєктом передбачено влаштування проїзної частини із смугами безпеки руху шириною 8,1 м. Крім цього, запроєктовано поблизу відмітки 500 м будівництво пішохідного переходу та посадкових майданчиків в обох напрямках для забезпечення посадки та висадки пасажирів, влаштування двосторонніх тротуарів шириною по 2,25 м і односторонньої велосипедної доріжки двостороннього руху шириною 2,5 м.

Вулиця Мельникова буде з одностороннім зовнішнім освітленням, окремо освітлюватимуться велосипедна доріжка з тротуаром.

За умови забезпечення фінансування в повному обсязі, згідно з укладеним договором, завершити виконання будівельних робіт заплановано до кінця 2024 року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. Будальянс там строит. Привлекательность площади вырастит. будальянс благодарит Симчишина.

    • Я теж дякую. Живу я тут, нова вулиця – дуже добре! Тим більше, що здаються ще дві багатоповерхівки. До речі, всі квартири вже викуплені, на ціну це не вплинуло. Але, ти ж у нас “іксперд”, в усьому шариш і розбираєшся))))

  2. Мер маладец нужно строеть важнае

  3. Почалось )) Тра відбити вибори!!!

    • Продовжується, зебіле. Вже збудована і здана вулиця Січових Стрільців та інші. А що, нові вулиці – це погано?

  4. Цей дебіл ніде не вчився, він з психлікарні строчить.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.