COVID-19: на Хмельниччині працює 6 спеціальних комісій із розслідування смертельних випадків серед медиків

У Хмельницькій області працює 6 спеціальних комісій іх розслідування смертельних випадків серед медичних працівників, які хворіли на коронавірус.

Про це повідомив перший заступник начальника управління Держпраці у Хмельницькій області Олександр Логвін на позачерговому засіданні обласної комісії з ТЕБ і НС, передає пресслужба облдержадміністрації.

За словами посадовця, на 10 листопада до його відомства надійшло 1202 повідомлень про гостре професійне захворювання СОVID-19 медиками області, з них 8 – зі смертельним наслідком (КНП «Хмельницька обласна лікарня», КНП «Хмельницький обласний центр екстреної медичної допомоги», Білогірська, Теофіпольська, Кам’янець-Подільська та Хмельницька ЦРЛ).

Наразі завершено 219 розслідувань випадків гострого професійного захворювання СОVID-19, з них 101 визнано таким, що не пов’язано із виробництвом, в тому числі і 2 випадки із смертельним наслідком, 118 випадків гострого професійного захворювання СОVID-19 – пов’язані із виробництвом.

Загалом, на Хмельниччині стаціонарно лікується від коронавірусної хвороби 1083 особи. Загальна завантаженість ліжко-місць становить 64%.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Мутні схеми, як це 2 випадки не пов’язані? Абсолютно всі розслідування грунтуються на одних оприпущеннях.

    • звідки таке відомо? приймали участь у розслідуванні? подайте заперечення)

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.