Медики зробили висновок, коли на Хмельниччині розпочалася епідемія COVID-19

Якщо протягом трьох місяців (травень-липень) у Хмельницькій області фіксувався однаковий рівень захворюваності на коронавірусну хворобу (в середньому 356 випадків щомісячно), то в серпні рівень захворюваності збільшився в 3,8 рази, середньодобова збільшилася майже в 4 рази, і саме в серпні розпочалася епідемія на Хмельниччині.

Стокові зображення від Depositphotos

Про це повідомила лікар-епідеміолог Хмельницького обласного лабораторного центру МОЗ України Лариса Калінер.

За її словами, у вересні захворюваність на COVID-19 збільшилась ще в 2,7 рази; середньодобова в 2,8 рази, у жовтні продовжувався ріст захворюваності: рівень збільшився в 2,7 рази; середньодобова – в 2,6 рази.

У жовтні зафіксовано 9993 випадків, що становить 62% від усіх захворілих в області, з березня до жовтня (16181).

Показник захворюваності на 100 тисяч населення становить 1291; в Україні – 1038,3.

На кінець жовтня в області від COVID–19 померло 225 осіб, показник летальності становив 1,4% (державний 1,8%).

Серед захворілих переважають жінки (59%) та особи віком від 30 до 69 років (73%), питома вага дітей серед захворілих зменшилась з 6,1% до 3,8%. Медичних працівників в області захворіло 1463 осіб – це 4 місце в Україні (1 місце – Київ, 2 – Тернопільська область, 3 – Київська область).

Інфікування захворілих відбувається при близькому контакті за місцем проживання, чи за місцем роботи, під час подорожей як за кордон так і вУкраїні.

Крім цього, суттєві зміни відбулись і в діагностиці хворих на COVID-19. Якщо у серпні 43% хворих виявлялись активно з кола контактних шляхом їх тестування методом ПЛР, то в жовтні таких хворих виявлено лише 3,8%.

Левова частка хворих на коронавірусну хворобу виявляється з діагнозу ГРВІ та первинний COVID-19, їх питома вага у жовтні становила 62%; з 18,3% до 30,8% зросла частка хворих, виявлених з діагнозу пневмонія; 3,4% хворих виявлені під час моніторингу (медичні працівники, поліція, прибулі, планова госпіталізація, позитивний тест ІФА, самозвернення та інші).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. Я це знав ще тоді. Це розуміли усі нормальні люди (нажаль, таких було дуже мало). Але ж іншим (ненормальній більшості) виборів захтілося.

    • Треба відмінити результати виборів. Бо люди налякані підемією не змогли зробити раціональноого вибору. І назначити інші з іншими кандидатами.

  2. Тупі виродки….. ні якої епідемії не має…. подивіться.. що є епідемая і тоді квакайте….

  3. Зелений сказав, що треба готуватись до ЛОКДАУНУ !!!

  4. Про лоха спитай у Зеленого, в медичній енциклопедії прочитаєш про дауна.

  5. Мы верим… т. Калинер и другим бгратьям…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.