На Хмельниччині помер секретар громади і фермер, сім’ю якого катували невідомі у масках

Сьогодні в Хмельницькій обласній лікарні помер 64-річний секретар Білогірської селищної громади і місцевий фермер Володимир Матвієць.

“Перебуваючи у важкому стані, після травм спричинених катуваннями, пішов у вічність аграрій, депутат Білогірської селищної ради, член Всеукраїнської Аграрної Ради, засновник ФГ “Вільний селянин” Матвієць Володимир Петрович. Це велика, непоправима втрата для всіх – для краю, колег-аграріїв, знайомих, друзів і близьких. Він був активним місцевим політиком, благодійником, одним із лідерів аграрного руху Білогірщини. Вимагаємо від правоохоронців вжити усіх можливих заходів щодо встановлення винуватих осіб та притягнення їх до кримінальної відповідальності! Щирі співчуття та світла пам’ять…” – зазначено у повідомленні фейсбук-спільноти “За рідну землю – Хмельниччина”.

Як дізнався “Незалежний громадський портал” з власних джерел, ввечері 29 жовтня восьмеро чоловіків у балаклавах через незачинені задні двері проникли у житловий будинок секретаря ради.

На момент розбою в будунку перебували депутат, його дружина і син.

Зловмисники їх зв’язали і почали катувати. Так, селищному депутату невідомі нанесли тілесні ушкодження у вигляді опіків нижньої частини спини, використовуючи праску та поливаючи окропом; сину – тілесні ушкодження у вигляді розсічення основи черепа та струсу головного мозку, використовуючи при цьому молоток; дружині – тілесні ушкодження у вигляді забою голови, які вона отримала під час падіння об шафу.

Після нападу пана Матвійця доправили до опікового відділення обласної лікарні, де йому медики мали робити кілька оперативних втручань. Під час лікування він захворів на коронавірусну хворобу.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Вазвращяюца дивяностые годы тагда часто пытали утюгами выбивали деньги щас тожэ самое

  2. А мусора , что говорят?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.