Нові ради Хмельниччини: кого обрали виборці на місцевих виборах-2020 (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

“Незалежний громадський портал” розпочинає публікацію списків переможців цьогорічних місцевих виборів, які відбулися за новими правилами та в укрупнених територіальних одиницях. В цілому, виборці обирали 13 голів міських громад, 22 – селищних і 25 – сільських.

Також вибори відбулися до Хмельницької обласної ради (64 депутата), трьох районних рад (148 обранців), 13 міських рад (382), 22 селищних (516) і 25 сільських (558).

Імена обраних голів місцевих рад області:

Кам’янець-Подільський р-н, Дунаєвецька міська громада – Заяць Веліна Владиславівна (від партії “За конкретні справи”);

Хмельницький р-н, Деражнянська міська громада – Ковпак Андрій Миколайович (Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”);

Хмельницький р-н, Волочиська міська громада – Черниченко Костянтин Володимирович (“За майбутнє”);

Хмельницький р-н, Красилівська міська громада – Островська Ніла Василівна (“Європейська солідарність”);

Шепетівський р-н, Ізяславська міська громада – Шлегель Сергій Вадимович (“Європейська солідарність”);

Шепетівський р-н, Полонська міська громада – Скримський Франц Францович (самовисунення);

Хмельницький р-н, Старокостянтинівська міська громада – Мельничук Микола Степанович (самовисунення);

Хмельницький р-н, Городоцька міська громада – Андрійчук Неоніла Вячеславівна (“За конкретні справи”);

Шепетівський р-н, Нетішинська міська громада – Супрунюк Олександр Олексійович (“Воля”);

Шепетівський р-н, Славутська міська громада – Сидор Василь Богданович (самовисунення);

Шепетівський р-н, Шепетівська міська громада – Бузиль Віталій Володимирович (самовисунення);

Хмельницький р-н, Хмельницька міська громада – Симчишин Олександр Сергійович (ВО “Свобода”);

Кам’янець-Подільський р-н, Закупненська селищна громада – Ващук Віталій Віталійович (“Слуга народу”);

Кам’янець-Подільський р-н, Новодунаєвецька селищна громада – Камінський Антон Петрович (“За конкретні справи”);

Кам’янець-Подільський р-н, Новоушицька селищна громада – Олійник Анатолій Антонович (“За майбутнє”);

Кам’янець-Подільський р-н, Смотрицька селищна громада – Пелих Людмила Петрівна (“За конкретні справи”);

Кам’янець-Подільський р-н, Староушицька селищна громада – Тимчук Анатолій Сергійович (“Слуга народу”);

Кам’янець-Подільський р-н, Чемеровецька селищна громада – Собань Олександр Володимирович (“За конкретні справи”);

Хмельницький р-н, Антонінська селищна громада – Оцалюк Анатолій Васильович (“За майбутнє”);

Хмельницький р-н, Летичівська селищна громада – Тисячний Ігор Іванович (самовисунення);

Хмельницький р-н, Меджибізька селищна громада – Ткач Олександр Васильович (самовисунення);

Хмельницький р-н, Наркевицька селищна громада – Гула Любов Вячеславівна (самовисунення);

Хмельницький р-н, Сатанівська селищна громада – Собков Альберт Іванович (самовисунення);

Хмельницький р-н, Старосинявська селищна громада – Здебський Віталій Едуардович (самовисунення);

Хмельницький р-н, Теофіпольська селищна громада – Тененев Михайло Михайлович (самовисунення);

Хмельницький р-н, Чорноострівська селищна громада – Дзісь Михайло Семенович (самовисунення);

Хмельницький р-н, Ярмолинецька селищна громада – Шутяк Андрій Васильович (“За конкретні справи”); 

Хмельницький р-н, Війтовецька селищна громада – Степанюк Ігор Григорович (самовисунення);

Хмельницький р-н, Віньковецька селищна громада – Лужняк Володимир Олександрович (“Слуга народу”);

Хмельницький р-н, Вовковинецька селищна громада – Волковинський Сергій Володимирович (самовисунення);

Шепетівський р-н, Білогірська селищна громада – Мельник Василь Васильович (“За майбутнє”);

Шепетівський р-н, Грицівська селищна громада – Поліщук Марина Андріївна (“За конкретні справи”); 

Шепетівський р-н, Понінківська селищна громада – Гончаренко Геннадій Володимирович (самовисунення);

Шепетівський р-н, Ямпільська селищна громада – Кордонець Василь Микитович (“За конкретні справи”);

Кам’янець-Подільський р-н, Гуківська сільська громада – Ільницький Петро Йосипович (самовисунення);

Кам’янець-Подільський р-н, Гуменецька сільська громада – Абдулкадирова Інна Григорівна (самовисунення);

Кам’янець-Подільський р-н, Жванецька сільська громада – Криворучко Тетяна Володимирівна (“За майбутнє”);

Кам’янець-Подільський р-н, Китайгородська сільська громада – Безродний Юрій Васильович (“Слуга народу”);

Кам’янець-Подільський р-н, Маківська сільська громада – Галачинський Владислав Станіславович (“Слуга народу”);

Кам’янець-Подільський р-н, Орининська сільська громада – Романчук Іван Михайлович (“За майбутнє”);

Кам’янець-Подільський р-н, Слобідсько-Кульчієвецька сільська громада – Волощук Юрій Володимирович (самовисунення);

Хмельницький р-н, Гвардійська сільська громада – Возборський Іван Петрович (самовисунення);

Хмельницький р-н, Заслучненська сільська громада – Розумний Анатолій Григорович (“Слуга народу”);

Хмельницький р-н, Зіньківська сільська громада – Кедись Анатолій Іванович (“За конкретні справи”);

Хмельницький р-н, Лісовогринівецька сільська громада – Гралюк Віталій Володимирович (самовисунення);

Хмельницький р-н, Миролюбненська сільська громада – Москалюк Олег Леонтійович (самовисунення);

Хмельницький р-н, Розсошанська сільська громада – Дячок Василь Володимирович (“За майбутнє”);

Хмельницький р-н, Солобковецька сільська громада – Когут Сергій Анатолійович (“За конкретні справи”);

Хмельницький р-н, Староостропільська сільська громада – Соломін Юрій Васильович (самовисунення);

Хмельницький р-н, Щиборівська сільська громада – Болюх Іван Дмитрович (самовисунення);

Шепетівський р-н, Сахновецька сільська громада – Шрейдер Олександр Васильович (“За майбутнє”);

Шепетівський р-н, Ленковецька сільська громада – Криворчук Юрій Петрович (“За конкретні справи”);

Шепетівський р-н, Михайлюцька сільська громада – Книш Богдан Валентинович (самовисунення);

Шепетівський р-н, Берездівська сільська громада – Васьківський Віктор Веніамінович (самовисунення);

Шепетівський р-н, Ганнопільська сільська громада – Медведюк Маргарита Іванівна (самовисунення);

Шепетівський р-н, Крупецька сільська громада – Михалюк Валерій Анатолійович (самовисунення);

Шепетівський р-н, Судилківська сільська громада – Котик Тетяна Миколаївна (самовисунення);

Шепетівський р-н, Плужненська сільська громада – Мартинюк Віталій Григорович (“За майбутнє”);

Шепетівський р-н, Улашанівська сільська громада – Гизимчук Микола Васильович (“За конкретні справи”).

 

Перелік нових депутатів Хмельницької обласної ради VIII скликання:

№ ТВО, за яким закріплено Прізвище, ім’я, по батькові Відомості про обраного депутата Голосів ЗА % від квоти Виборчий округ, в якому обрано
політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
Перший кандидат Лукашук Олег Григорович Громадянин України, народився 01.06.1951 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, Пенсіонер ЄБВО
1 Яковлев Сергій Володимирович Громадянин України, народився 14.06.1990 р., освіта вища, безпартійний, Товариство з обмеженою відповідальністю “Поділля охоронсервіс”, Директор 658 11,05 ЄБВО
3 Розізнаний Олександр Григорович Громадянин України, народився 16.07.1967 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, Товариство з обмеженою відповідальністю “Довіра”, Директор 358 6,01 ЄБВО
4 Бойко Михайло Дмитрович Громадянин України, народився 20.11.1969 р., освіта вища, безпартійний, Товариство з обмеженою відповідальністю “Агрохолдинг 2012”, перший заступник генерального директора 1424 23,92 4
5 Кухарук Наталія Леонідівна Громадянка України, народилася 23.01.1969 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, Комунальне некомерційне підприємство “Летичівський центр первинної медико-санітарної допомоги”, Головний лікар 892 14,98 ЄБВО
6 Каденко Оксана Олегівна Громадянка України, народилася 09.09.1982 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, Адвокат 219 3,67 ЄБВО
6 Палій Олександр Володимирович Громадянин України, народився 12.07.1974 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, Акціонерне товариство “Хмельницькгаз”, провідний фахівець управління з персоналу 1361 22,86 6
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”
Перший кандидат Ар’єв Володимир Ігорович Громадянин України, народився 31.03.1975 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”, Апарат Верховної Ради України, Народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації ЄБВО
2 Скримський Руслан Францович Громадянин України, народився 03.04.1983 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”, Полонське фермерське господарство “Колос”, Голова 1735 29,14 ЄБВО
3 Коваль Аліна Володимирівна Громадянка України, народилася 19.06.1976 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”, Товариство з обмеженою відповідальністю “Компанія “Інвол”, Директор 1059 17,79 ЄБВО
4 Карнасевич Галина Іванівна Громадянка України, народилася 28.06.1957 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”, Товариство з обмеженою відповідальністю “Медичний центр МТК”, Директор підрозділу 809 13,59 ЄБВО
5 Співак Олександр Михайлович Громадянин України, народився 30.09.1973 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”, Товариство з обмеженою відповідальністю “АСПІК ГРУП”, Генеральний директор 1859 31,23 ЄБВО
6 Соколюк Валентин Іванович Громадянин України, народився 11.09.1982 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”, Хмельницька територіальна організація Політичної партії “Європейська Солідарність”, Керівник Секретаріату 589 9,89 ЄБВО
6 Пухкий Михайло Опанасович Громадянин України, народився 23.10.1973 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”, Фізична особа-підприємець 1274 21,40 6
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ”
Перший кандидат Герега Олександр Володимирович Громадянин України, народився 27.06.1967 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ”, Верховна Рада України, Народний депутат України IХ скликання ЄБВО
1 П’ятницька Тетяна Володимирівна Громадянка України, народилася 13.07.1979 р., освіта вища, безпартійна, Комунальне некомерційне підприємство “Хмельницький обласний протипухлинний центр” Хмельницької обласної ради, Лікаронкогінеколог 183 3,07 ЄБВО
1 Лозовий Вадим Миколайович Громадянин України, народився 30.01.1971 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ”, Товариство з обмеженою відповідальністю “Епіцентр К”, Заступник голови 2169 36,44 ЄБВО
2 Павлишина Світлана Андріївна Громадянка України, народилася 18.04.1972 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ”, Товариство з обмеженою відповідальністю “Лотівка Еліт”, Керівник служби соціальної політики Хмельницького регіону 2771 46,55 2
3 Лебединський Віктор Вікторович Громадянин України, народився 28.06.1965 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ”, Приватне підприємство “Добрий хліб”, Генеральний директор 2751 46,21 3
4 Андрійчук Неоніла Вячеславівна Громадянка України, народилася 03.04.1960 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ”, Хмельницька обласна рада, Перший заступник голови обласної ради 2994 50,30 4
5 Лукомська Світлана Іванівна Громадянка України, народилася 22.08.1968 р., освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює 1238 20,79 ЄБВО
6 Шоробура Інна Михайлівна Громадянка України, народилася 17.07.1970 р., освіта вища, безпартійна, Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія, Ректор 419 7,03 ЄБВО
8 Петльований Руслан Федорович Громадянин України, народився 14.03.1969 р., освіта інші види освіти, безпартійний, Товариство з обмеженою відповідальністю “Ситний двір 2004”, Директор 1845 30,99 8
8 Ткаченко Уляна Юріївна Громадянка України, народилася 23.03.1987 р., освіта інші види освіти, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ”, Апарат Верховної Ради України, Помічник-консультант народного депутата Україии Гереги Олександра Володимировича 2971 49,91 8
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ЗА МАЙБУТНЄ”
Перший кандидат Лабазюк Сергій Петрович Громадянин України, народився 04.06.1980 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЗА МАЙБУТНЄ”, Верховна Рада України, Народний депутат України ЄБВО
1 Гладуняк Іван Васильович Громадянин України, народився 15.05.1959 р., освіта вища, безпартійний, Хмельницький обласний фонд “Благовіст”, Голова наглядової ради 1465 24,61 ЄБВО
1 Фрідман Артур Давидович Громадянин України, народився 26.03.1949 р., освіта вища, безпартійний, Приватне акціонерне товариство “Об’єднання “Прогрес”, Генеральний директор 4360 73,25 1
1 Іващук Сергій Петрович Громадянин України, народився 25.03.1983 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ НВА “Перлина Поділля”, Генеральний директор 6998 117,57 1
3 Чубар Віктор Миколайович Громадянин України, народився 15.02.1959 р., освіта вища, безпартійний, Комунальне неприбуткове підприємство “Волочиська центральна районна -лікарня”-, Головний лікар 1684 28,29 3
3 Лабазюк Віолета Олександрівна Громадянка України, народилася 17.07.1986 р., освіта вища, безпартійна, Хмельницький обласний благодійний фонд “Благодійний фонд Сергія Лабазюка “Ми Поруч”, Голова 9295 156,16 3
4 Лемещук Олена Валеріївна Громадянка України, народилася 12.05.1987 р., освіта вища, безпартійна, Деражнянський молочний завод, помічник голови правління 1834 30,81 4
5 Слюсарчук Сергій Борисович Громадянин України, народився 14.09.1976 р., освіта вища, безпартійний, Адвокат 1035 17,38 5
6 Брухнова Лілія Степанівна Громадянка України, народилася 17.03.1970 р., освіта вища, безпартійна, Комунальне некомерційне підприємство “Хмельницька обласна дитяча лікарня” Хмельницької обласної ради, Головний лікар 733 12,31 ЄБВО
7 Гай Ігор Віталійович Громадянин України, народився 06.12.1975 р., освіта вища, безпартійний, Приватне підприємство “Калинський ключ”, Директор 1863 31,30 ЄБВО
7 Сімашкевич Михайло Євстафійович Громадянин України, народився 20.11.1961 р., освіта вища, безпартійний, Кам’янець-Подільська міська рада, Міський голова Кам’янець-Подільської міської ради 2467 41,44 7
8 Гладій Валентина Євгенівна Громадянка України, народилася 31.03.1965 р., освіта вища, безпартійна, КНП “Новоушицька Центральна районна лікарня”, Головний Лікар 1098 18,44 ЄБВО
8 Лабазюк Петро Петрович Громадянин України, народився 07.10.1974 р., освіта вища, безпартійний, Приватне підприємство “Аграрна компанія 2004”, Директор 1467 24,64 ЄБВО
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “КОМАНДА СИМЧИШИНА”
Перший кандидат Симчишин Віктор Сергійович Громадянин України, народився 15.01.1986 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ “Планета Ойл”, Керівник відділу продажу ЄБВО
3 Бурлик Віктор Вікторович Громадянин України, народився 27.02.1992 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ТОВ “ТЕР-ФРУКТ”., Директор 922 15,49 3
6 Барабаш Галина Іванівна Громадянка України, народилася 01.10.1958 р., освіта вища, безпартійна, Музей історії міста Хмельницького, Директор 1257 21,11 ЄБВО
6 Лещишин Руслан Миколайович Громадянин України, народився 11.07.1977 р., освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець 1292 21,70 ЄБВО
6 Ромасюков Артем Євгенович Громадянин України, народився 01.07.1986 р., освіта вища, безпартійний, Хмельницька міська рада, Начальник управління культури і туризму 1615 27,13 ЄБВО
6 Калюжна Тетяна Олександрівна Громадянка України, народилася 14.05.1983 р., освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює 1673 28,10 ЄБВО
6 Смаль Юрій Валентинович Громадянин України, народився 12.01.1956 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Пенсіонер 2118 35,58 6
6 Панчук Анатолій Анатолійович Громадянин України, народився 14.10.1982 р., освіта вища, безпартійний, Виконавчий комітет Хмельницької міської ради, Завідувач сектору з питань запобігання корупції 2187 36,74 6
6 Попадюк Богдан Петрович Громадянин України, народився 05.12.1984 р., освіта вища, безпартійний, Компанія “Воля”, Фахівець відділу телемаркетингу 2296 38,57 6
6 Галкін Григорій Якимович Громадянин України, народився 30.01.1958 р., освіта вища, безпартійний, Мережа автоцентрів “Лига”, Директор 2759 46,35 6
6 Мельник Галина Леонтіївна Громадянка України, народилася 19.01.1962 р., освіта вища, безпартійна, Хмельницька міська рада, Заступник міського голови 4507 75,72 6
6 Герасимчук Леся Олександрівна Громадянка України, народилася 14.01.1980 р., освіта вища, безпартійна, Комунальна установа Хмельницької міської ради “Агенція розвитку Хмельницького”, Директор 4549 76,42 6
6 Гончарук Володимир Володимирович Громадянин України, народився 14.10.1987 р., освіта вища, безпартійний, Хмельницька міська рада, Заступник Хмельницького міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради 10882 182,82 6
Політична партія “Радикальна Партія Олега Ляшка”
Перший кандидат Зеленко Тетяна Іванівна Громадянка України, народилася 11.03.1964 р., освіта вища, член Політичної партії “Радикальна Партія Олега Ляшка”, Хмельницька обласна рада, Заступник керівника виконавчого апарату Хмельницької обласної ради ЄБВО
2 Дехтярук Олександр Миколайович Громадянин України, народився 17.12.1965 р., освіта вища, член Політичної партії “Радикальна Партія Олега Ляшка”, КП “Буртинський завод вогнетривів”, Голова правління 955 16,04 ЄБВО
4 Тарасюк Олександр Іванович Громадянин України, народився 30.08.1958 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ “ЗАВОД ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ВИРОБІВ “ПОЛІСЬКСІЛЬБУД”, Директор 346 5,81 ЄБВО
5 Корнійчук Олександр Олександрович Громадянин України, народився 30.05.1973 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ ” Екліпс”, ФГ “Кобудь”, Керівник 801 13,45 ЄБВО
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
Перший кандидат Мандзій Сергій Володимирович Громадянин України, народився 28.11.1974 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”, Апарат Верховної ради України, Народний депутат України ЄБВО
1 Козюра Андрій Ростиславович Громадянин України, народився 12.08.1979 р., освіта вища, безпартійний, ВП “Хмельницька АЕС” ДП “НАЕК “Енергоатом”, Генеральний директор 1434 24,09 ЄБВО
1 Крупа Тетяна Василівна Громадянка України, народилася 12.07.1960 р., освіта вища, безпартійна, Комунальний заклад охорони здоров’я “Хмельницький обласний центр медико-соціальної експертизи”, Головний лікар 2613 43,90 1
3 Зозуля Сергій Володимирович Громадянин України, народився 29.07.1972 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ “Волочиськ-Агро”, Заступник генерального директора 2836 47,64 3
4 Демчишен Михайло Григорович Громадянин України, народився 30.11.1977 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ “Клуб мисливців Поділля”, Директор 1467 24,64 4
5 Романюк Володимир Віталійович Громадянин України, народився 15.06.1967 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ПрАТ “Старокостянтинівський спеціалізований кар’єр”, Голова правління 1682 28,25 5
6 Бочкарьова Оксана Валеріївна Громадянка України, народилася 21.06.1976 р., освіта вища, безпартійна, КНП “Хмельницький обласний госпіталь ветеранів війни”, Директор 1630 27,38 6
7 Натальська Оксана Валентинівна Громадянка України, народилася 20.05.1985 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”, Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва, Завідувач відділом (декретна відпустка) 186 3,12 ЄБВО
7 Цуглевич Яків Миколайович Громадянин України, народився 06.04.1959 р., освіта вища, безпартійний, КНП “Хмельницька обласна лікарня”, Директор 2405 40,40 7
8 Присяжний Володимир Броніславович Громадянин України, народився 10.01.1966 р., освіта вища, безпартійний, ПП “Україна Агро-2С”, Директор 2419 40,64 8

 

Шепетівська районна рада

№ ТВО, за яким закріплено Прізвище, ім’я, по батькові Відомості про обраного депутата Голосів ЗА % від квоти Виборчий округ, в якому обрано
політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
Перший кандидат Мазур Микола Іванович Громадянин України, народився 27.09.1959 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, НА страхова компанія “ОРАНТА”, Начальник відділення, місце проживання: м. Славута, Хмельницька обл. ЄБВО
3 Гаврилюк Олег Віталійович Громадянин України, народився 20.11.1969 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, Славутська центральна районна лікарня, Головний лікар Славутський ЦПМСД, місце проживання: м. Славута, Хмельницька обл. 404 18,05 ЄБВО
3 Микульський Сергій Володимирович Громадянин України, народився 18.07.1962 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, Виконавчий комітет Славутської міської ради, Перший заступник міського голови, місце проживання: м. Славута, Хмельницька обл. 441 19,70 3
4 Ройко Вікторія Сергіївна Громадянка України, народилася 26.01.1977 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, ФОП Ройко А.Т., Фінансовий директор, місце проживання: м. Нетішин, Хмельницька обл. н 154 6,88 ЄБВО
5 Фещин Олексій Васильович Громадянин України, народився 31.03.1991 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, Приватний підприємець, місце проживання: с. Судилків, Шепетівський р-н, Хмельницька обл. 395 17,64 ЄБВО
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”
Перший кандидат Мовсісян Артур Врамович Громадянин України, народився 19.02.1990 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”, Шепетівська районна рада Хмельницької області, Заступник голови, місце проживання: с. Судилків, Шепетівський р-н, Хмельницька обл. ЄБВО
1 Довгань Олег Миколайович Громадянин України, народився 30.05.1985 р., освіта вища, безпартійний, КНП “Шепетівська центральна районна лікарня” Шепетівської районної ради Хмельницької області, Лікар, місце проживання: м. Шепетівка, Хмельницька обл. 655 29,26 1
2 Муляр Роман Петрович Громадянин України, народився 06.11.1982 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”, Фізична особа-підприємець, місце проживання: смт Білогір’я, Білогірський р-н, Хмельницька обл. 603 26,94 2
3 Савицький Федір Васильович Громадянин України, народився 21.09.1976 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”, Пенсіонер, місце проживання: с. Гута, Славутський р-н, Хмельницька обл. 644 28,77 ЄБВО
4 Форсюк Сергій Миколайович Громадянин України, народився 01.05.1976 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ від “Реноме Комфорт”, Заступник директора, місце проживання: м. Нетішин, Хмельницька обл. 731 32,66 4
5 Кулінський Олег Юрійович Громадянин України, народився 18.07.1980 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”, Полонська міська рада Хмельницької області, Перший заступник міського голови, місце проживання: м. Полонне, Шепетівський р-н, Хмельницька обл. 313 13,98 ЄБВО
5 Яськов Віктор Михайлович Громадянин України, народився 12.06.1965 р., освіта вища, безпартійний, Полонська міська рада Хмельницької області, Заступник міського голови, місце проживання: м. Полонне, Шепетівський р-н, Хмельницька обл. 886 39,58 5
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ”
Перший кандидат Радзивілюк Леонід Анатолійович Громадянин України, народився 18.05.1960 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ”, Славутська районна рада Славутського району Хмельницької області, Голова районної ради, місце проживання: с. Шатерники, Славутський р-н, Хмельницька обл. ЄБВО
1 Тихонюк Валентина Дмитрівна Громадянка України, народилася 24.07.1969 р., освіта вища, безпартійна, ТОВ “Лотівка Еліт”, Головний бухгалтер, місце проживання: с. Серединці, Шепетівський р-н, Хмельницька обл. 104 4,64 ЄБВО
1 Стецюк Володимир Іполітович Громадянин України, народився 04.03.1961 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ “Лотівка Еліт”, Заступник директора, місце проживання: с. Лотівка, Шепетівський р-н, Хмельницька обл. 520 23,23 1
2 Шевчук Ігор Анатолійович Громадянин України, народився 19.12.1961 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Фізична особа-підприємець Шевчук Ігор Анатолійович, місце проживання: с. Шимківці, Білогірський р-н, Хмельницька обл. 667 29,80 2
3 Олінійчук Оксана Віталіївна Громадянка України, народилася 09.09.1973 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ”, Улашанівська сільська рада Славутського району Хмельницької області, Керуюча справами, місце проживання: м. Славута, Хмельницька обл. 105 4,69 ЄБВО
3 Сапожнік Віктор Вікторович Громадянин України, народився 15.11.1959 р., освіта вища, безпартійний, ДП “Славутське лісове господарство”, Директор, місце проживання: м. Славута, Хмельницька обл. 229 10,23 ЄБВО
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ЗА МАЙБУТНЄ”
Перший кандидат Фрідман Артур Давидович Громадянин України, народився 26.03.1949 р., освіта вища, безпартійний, Приватне акціонерне товариство “Прогрес”, Генеральний директор, Голова спостережної ради, місце проживання: м. Хмельницький, Хмельницька обл. ЄБВО
1 Білас Сергій Григорович Громадянин України, народився 22.09.1979 р., освіта вища, безпартійний, Управління праці та соціального захисту населення Шепетівської мвської ради, Начальник, місце проживання: м. Шепетівка, Хмельницька обл. 202 9,02 ЄБВО
2 Якобчук Любов Станіславівна Громадянка України, народилася 22.04.1966 р., освіта вища, безпартійна, ВП “Козятинська дирекція залізничних перевезень”, Начальник залізничної станції Ізяслав, місце проживання: с. Білогородка, Ізяславський р-н, Хмельницька обл. 561 25,06 ЄБВО
2 Корнійчук Володимир Костянтинович Громадянин України, народився 10.06.1971 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ “Компанія “Укрелітагро”, Директор, місце проживання: м. Ізяслав, Ізяславський р-н, Хмельницька обл. 814 36,37 2
2 Медвєдєва Світлана Володимирівна Громадянка України, народилася 06.08.1969 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, ТОВ науково – виробнича агрофірма “Перлина Поділля”, Бухгалтер, місце проживання: с. Карасиха, Шепетівський р-н, Хмельницька обл. 991 44,28 2
2 Лосовський Валентин Анатолійович Громадянин України, народився 08.09.1993 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ науково – виробнича агрофірма “Перлина Поділля”, юрист, місце проживання: смт Білогір’я, Шепетівський р-н, Хмельницька обл. 2368 105,80 2
3 Паразінський Василь Адольфович Громадянин України, народився 01.01.1962 р., освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Славута, Хмельницька обл. 526 23,50 3
4 Глушаков Олексій Олександрович Громадянин України, народився 24.10.1976 р., освіта вища, безпартійний, Управління Держпраці у Хмельницькій області, Начальник, місце проживання: м. Нетішин, Хмельницька обл. 240 10,72 4
4 Остапчук Андрій Олександрович Громадянин України, народився 01.01.1969 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, СФГ “Світанок”, Голова СФГ, місце проживання: с. Малий Правутин, Шепетівський р-н, Хмельницька обл. 1347 60,18 4
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
Перший кандидат Цимбал Геннадій Леонідович Громадянин України, народився 22.06.1980 р., освіта вища, безпартійний, ФОП, місце проживання: м. Шепетівка, Хмельницька обл. ЄБВО
3 Станіслав Тарас Григорович Громадянин України, народився 22.07.1989 р., освіта вища, безпартійний, Понінківське ПТУ, місце проживання: смт .Понінка, Полонський р-н, Хмельницька обл. 226 10,09 ЄБВО
5 Веселкова Галина Петрівна Громадянка України, народилася 30.05.1976 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”, ТОВ “Шепетівка – Компані”, Директор, місце проживання: м. Шепетівка, Хмельницька обл. 198 8,84 ЄБВО
Політична партія “Радикальна Партія Олега Ляшка”
Перший кандидат Пономарьов Сергій Олександрович Громадянин України, народився 21.12.1983 р., освіта вища, член Політичної партії “Радикальна Партія Олега Ляшка”, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Шепетівка, Хмельницька обл. ЄБВО
2 Петренко Олександр Валерійович Громадянин України, народився 13.06.1963 р., освіта професійно-технічна, член Політичної партії “Радикальна Партія Олега Ляшка”, ФОП магазин “Тетяна”, ФОП, місце проживання: м. Ізяслав, Ізяславський р-н, Хмельницька обл.в 173 7,73 ЄБВО
5 Дехтярук Богдан Олександрович Громадянин України, народився 12.02.1988 р., освіта вища, член Політичної партії “Радикальна Партія Олега Ляшка”, ФОП, місце проживання: м. Полонне, Полонський р-н, Хмельницька обл. 273 12,19 ЄБВО
Політична партія “Сила і Честь”
Перший кандидат Міракін Василь Васильович Громадянин України, народився 09.08.1982 р., освіта вища, член Політичної партії “Сила і Честь”, ТОВ “Дубово-агро”, директор, місце проживання: м. Хмельницький, Хмельницька обл. ЄБВО
5 Довгаль Олексій Сергійович Громадянин України, народився 04.02.1970 р., освіта вища, безпартійний, ФГ “Гсподарський двір”, директор, місце проживання: м. Полонне, Полонський р-н, Хмельницька обл. 213 9,51 ЄБВО
5 Полоневич Сергій Васильович Громадянин України, народився 10.08.1979 р., освіта вища, безпартійний, КНП “Хмельницька обласна лікарня”, лікар, місце проживання: м. Хмельницький, Хмельницька обл. 651 29,08 ЄБВО
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
Перший кандидат Басюк Юрій Миколайович Громадянин України, народився 15.03.1974 р., освіта вища, безпартійний, Шепетівська районна державна адміністрація, Голова адміністрації, місце проживання: м. Шепетівка , Хмельницька обл. ЄБВО
1 Сасюк Володимир Михайлович Громадянин України, народився 03.01.1955 р., освіта вища, безпартійний, Державне підприємство “Шепетівський лісгосп”, Директор, місце проживання: м Шепетівка , Хмельницька обл. 500 22,34 ЄБВО
2 Філіппова Ольга Андріївна Громадянка України, народилася 13.08.1991 р., освіта вища, безпартійна, Апарат Верховної ради України, Помічник народного депутата України, місце проживання: с Лісові Гринівці, Хмельницький р-н, Хмельницька обл. 114 5,09 ЄБВО
2 Федорчук Іван Борисович Громадянин України, народився 25.01.1979 р., освіта вища, безпартійний, Ізяславська районна державна адміністрація, Голова адміністрації, місце проживання: м Ізяслав, Ізяславський р-н, Хмельницька обл. 974 43,52 2
4 Петрук Андрій Вікторович Громадянин України, народився 08.07.1973 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ “ZION HAUS TRIAD”, Директор, місце проживання: с. Ганнопіль, Славутський р-н, Хмельницька обл. 323 14,43 4
5 Нагорна Віра Микитівна Громадянка України, народилася 01.11.1954 р., освіта вища, безпартійна, КНП Полонська ЦРЛ імені Н. С. Говорун, Лікар-педіатр, місце проживання: м Полонне Полонський р-н, Хмельницька обл. 444 19,83 ЄБВО

 

Кам’янець-Подільська районна рада

№ ТВО, за яким закріплено Прізвище, ім’я, по батькові Відомості про обраного депутата Голосів ЗА % від квоти Виборчий округ, в якому обрано
політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
Перший кандидат Фурман Ігор Володимирович Громадянин України, народився 19.02.1974 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, ПП сільськогосподарська агрофірма “Колос”, Виконавчий директор, місце проживання: с. Жовтневе, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл. ЄБВО
2 Яремчук Віктор Петрович Громадянин України, народився 19.11.1968 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, Кам’янець-Подільський військовий ліцей, Вчитель фізичної культури, місце проживання: с. Мукша- Китайгородська, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл. 114 4,83 ЄБВО
2 Гаджук Олена Казимирівна Громадянка України, народилася 29.04.1983 р., освіта вища, безпартійна, ФОП, місце проживання: м. Кам’янець-Подільський, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл. 397 16,82 ЄБВО
5 Сотніцька Ірина Миколаївна Громадянка України, народилася 27.08.1994 р., освіта вища, безпартійна, Кам’янська амбулаторія сімейної медицини, Сімейний лікар, місце проживання: м. Кам’янець-Подільський, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл. 86 3,64 ЄБВО
5 Жоган Микола Вячеславович Громадянин України, народився 18.01.1964 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, Кам’янець-Подільська районна рада, Радник голови районної ради, місце проживання: с. Кам’янка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл. 700 29,67 5
політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”
Перший кандидат Постовий Володимир Ілліч Громадянин України, народився 24.07.1957 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, АТ Гіпсовик, Голова правління, місце проживання: м. Кам’янець-Подільський, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл. ЄБВО
1 Кондрук Володимир Володимирович Громадянин України, народився 28.02.1970 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, ТзОВ “Техносервіс”, Менеджер, місце проживання: м. Кам’янець-Подільський, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл. 548 23,30 1
2 Барановський Володимир Євгенович Громадянин України, народився 07.12.1958 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, Пенсіонер, місце проживання: м. Кам’янець-Подільський, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл. 334 14,15 ЄБВО
2 Громик Іван Миколайович Громадянин України, народився 06.07.1971 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, ФОП Громик, Юрисконсульт, місце проживання: м. Кам’янець-Подільський, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл. 549 23,27 2
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”
Перший кандидат Чумак Микола Петрович Громадянин України, народився 21.12.1979 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Кам’янець-Подільський, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл. ЄБВО
3 Павлов Петро Іванович Громадянин України, народився 08.01.1988 р., освіта вища, безпартійний, Приватне акціонерне товариства “Оболонь”, Інженер- програміст, місце проживання: смт Чемерівці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл. 208 8,18 ЄБВО
3 Пелехацький Віктор Анатолійович Громадянин України, народився 26.07.1974 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”, Фермерське господарство “Вікторія”, Голова, місце проживання: с. Залуччя , Чемеровецький р-н., Хмельницька обл. 860 36,50 3
4 Костюченко Віктор Вікторович Громадянин України, народився 25.10.1976 р., освіта вища, безпартійний, Новоушицька районна державна адміністрація Хмельницької області, Керівник апарату, місце проживання: м. Хмельницький, Хмельницька обл. 576 24,41 4
5 Байдецький Богдан Володимирович Громадянин України, народився 09.12.1984 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”, Тимчасово не працює, місце проживання: с. Корчівка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл. 157 6,70 ЄБВО
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ”
Перший кандидат Ткаченко Уляна Юріївна Громадянка України, народилася 23.03.1987 р., освіта інші види освіти, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ”, Апарат Верховної Ради України, Помічник-консультант народного депутата Україии Гереги Олександра Володимировича, місце проживання: м. Київ, Київська обл. ЄБВО
1 Коломий Катерина Миколаївна Громадянка України, народилася 27.03.1986 р., освіта вища, безпартійна, Фізична особа-підприємець Коломий Катерина Миколаївна, місце проживання: с. Довжок, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл. 64 2,71 ЄБВО
2 Новікова-Конюшенко Тетяна Вікторівна Громадянка України, народилася 03.01.1982 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ”, Фізична особа-підприємець Новікова-Конюшенко Тетяна Вікторівна, місце проживання: м. Кам’янець – Подільський, Хмельницька обл. 37 1,56 ЄБВО
3 Собань Олександр Володимирович Громадянин України, народився 15.09.1968 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ”, Чемеровецька селищна рада Чемеровецького району Хмельницької області, Голова, місце проживання: с. Кугаївці, Чемеровецький р-н, Хмельницька обл. 1944 82,40 3
4 Кобіта Володимир Іванович Громадянин України, народився 01.01.1958 р., освіта вища, безпартійний, Комунальне некомерційне підприємство Дунаєвецької районної ради ‘‘Дунаєвецька центральна районна лікарня‘‘, Завідувач акушерсько – гінекологічним відділенням, місце проживання: м. Дунаївці, Хмельницька обл. 484 20,60 4
4 Камінський Антон Петрович Громадянин України, народився 31.08.1962 р., освіта вища, безпартійний, Дунаєвецька селищна рада Дунаєвецького району Хмельницької області, Голова, місце проживання: с. Заставля, Дунаєвецький р-н., Хмельницька обл. 934 39,59 4
4 Заяць Веліна Владиславівна Громадянка України, народилася 26.08.1961 р., освіта вища, безпартійна, Дунаєвецька міська рада Дунаєвецького району Хмельницької області, Голова, місце проживання: смт Дунаївці,Дунаєвецький р-н., Хмельницька обл. 1888 80,03 4
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ЗА МАЙБУТНЄ”
Перший кандидат Сімашкевич Михайло Євстафійович Громадянин України, народився 20.11.1961 р., освіта вища, безпартійний, Кам’янець-Подільська міська рада, Кам’янець-Подільський міський голова, місце проживання: с. Довжок, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл. ЄБВО
3 Степчук Анатолій Іванович Громадянин України, народився 27.05.1960 р., освіта вища, безпартійний, ПП “Аграрна компанія” 2004, керуючий кластером “Товтри”, місце проживання: с. Красноставці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл. 716 30,40 3
4 Сідлецький Вадим Анатолійович Громадянин України, народився 25.01.1986 р., освіта вища, безпартійний, Новоушицька районна державна адміністрація, Начальник відділу культури, місце проживання: с. Браїлівка, Новоушицький р-н., Хмельницька обл. 752 31,87 4
5 Гайсенюк Інна Петрівна Громадянка України, народилася 08.07.1968 р., освіта вища, безпартійна, КП “Лікувальний діагностично-консультативний центр” Кам’янець-Подільської міської ради, Лікар гастроентеролог, інфекціоніст, місце проживання: с. Цибулівка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл. 110 4,66 ЄБВО
5 Пронозюк Олена Вікторівна Громадянка України, народилася 07.02.1963 р., освіта вища, безпартійна, Кам’янець-Подільська районна державна адміністрація, Завідувач сектору освіти, місце проживання: м. Кам’янець-Подільський, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл. 276 11,70 ЄБВО
5 Гурскіс Лаймонас Лаймонсович Громадянин України, народився 22.01.1965 р., освіта вища, безпартійний, Чабанівська сільська рада Кам’янець-Подільський район Хмельницька область, Сільський голова, місце проживання: с. Чабанівка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл 334 14,15 ЄБВО
5 Кривак Віктор Миколайович Громадянин України, народився 15.03.1975 р., освіта вища, безпартійний, Кам’янець-Подільська районна рада, Голова, місце проживання: м. Кам’янець-Подільський, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл. 732 31,03 ЄБВО
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
Перший кандидат Коваль Віра Вячеславівна Громадянка України, народилася 18.04.1980 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”, Територіальний центр соціального обслуговування (нсп) Кам’янець-Подільської райдержадміністрації, Директорка, місце проживання: с. Лисогірка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл. ЄБВО
1 Пристач Руслан Григорович Громадянин України, народився 29.04.1970 р., освіта вища, безпартійний, КП Комбінат благоустрою, Директор, місце проживання: м. Кам’янець-Подільський, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл. 196 8,30 ЄБВО
2 Довгопол Павло Григорович Громадянин України, народився 12.07.1980 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”, Слобідсько-Кульчієвецька сільська рада, Заступник голови, місце проживання: м. Кам’янець-Подільський, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл. 334 14,15 ЄБВО
Політична партія “Радикальна Партія Олега Ляшка”
Перший кандидат Танасков Сергій Миколайович Громадянин України, народився 13.06.1979 р., освіта вища, член Політичної партії “Радикальна Партія Олега Ляшка”, ФОП, місце проживання: м. Кам’янець-Подільський, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл. ЄБВО
1 Дукаєв Хусейн Саідович Громадянин України, народився 06.12.1968 р., освіта вища, член Політичної партії “Радикальна Партія Олега Ляшка”, Товариство “Біадала-Україна”, Директор, місце проживання: м. Кам’янець-Подільський, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл. 97 4,11 ЄБВО
2 Багрійчук Вячеслав Сергійович Громадянин України, народився 25.11.1973 р., освіта вища, член Політичної партії “Радикальна Партія Олега Ляшка”, Управління Держпраці в Хмельницькій області, Головний державний інспектор, місце проживання: м. Кам’янець-Подільський, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл. 57 2,41 ЄБВО
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
Перший кандидат Богачик Сергій Вікторович Громадянин України, народився 01.05.1981 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ СП “Нібулон”, директор, місце проживання: м. Кам’янець-Подільський Кам’янець-Подільський р-н. Хмельницька обл. ЄБВО
3 Скавренюк Ніна Дмитрівна Громадянка України, народилася 14.06.1965 р., освіта вища, безпартійна, КП “Надра Кам’янеччини”, директор, місце проживання: с. Колибаївка Кам’янець-Подільський р-н Хмельницька обл. 61 2,58 ЄБВО
3 Пономарьова Інна Миколаївни Громадянин України, народився 09.11.1984 р., освіта вища, безпартійний, безробітна, місце проживання: смт Чемерівці Кам’янець-Подільський р-н Хмельницька обл. 145 6,14 ЄБВО
3 Варук Олександр Григорович Громадянин України, народився 31.05.1955 р., освіта вища, безпартійний, ВКФ “Славутич”, директор, місце проживання: смт Чемерівці Камя’нець-Подільський р-н. Хмельницька обл. 690 29,25 3
3 Атаманчук Дмитро Анатолійович Громадянин України, народився 09.08.1992 р., освіта вища, безпартійний, ПП “АВС-АГРО”, Заступник директора, місце проживання: м. Кам’янець-Полільський Камя’нець-Подільський р-н. Хмельницька обл. 1174 49,76 3
4 Юр’єв Микола Антонович Громадянин України, народився 10.12.1967 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, безробітний, місце проживання: с. Мала Кужелівка Кам’янець-Подільський р-н Хмельницька обл. 145 6,14 ЄБВО
4 Курманський Віктор Іванович Громадянин України, народився 24.09.1962 р., освіта вища, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: м. Дунаївці Камя’нець-Подільський р-н. Хмельницька обл. 382 16,19 4
5 Федик Олександр Григорович Громадянин України, народився 28.10.1962 р., освіта вища, безпартійний, Кам’янець-Подільська Райдержадміністрація, Начальник управління фінансів, місце проживання: с. Мукша-Китайгородська Камя’нець-Подільський р-н. Хмельницька обл. 636 26,96 5

 

Хмельницька міська рада

№ ТВО, за яким закріплено Прізвище, ім’я, по батькові Відомості про обраного депутата Голосів ЗА % від квоти Виборчий округ, в якому обрано
політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
Перший кандидат Лукашук Богдан Олегович Громадянин України, народився 10.08.1982 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, Виробничо-комерційне підприємство “Явір-Інвест”, Заступник директора ЄБВО
3 Кізляр Олександр Олександрович Громадянин України, народився 11.07.1992 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, Фізична особа-підприємець 394 21,06 ЄБВО
4 Скочеляс Олександр Анатолійович Громадянин України, народився 09.07.1979 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, ТОВ “Хмельницька будівельна компанія “Поділля”, Директор 521 27,86 ЄБВО
6 Худецький Віталій Володимирович Громадянин України, народився 24.04.1985 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, Фізична особа-підприємець, Експерт-оцінювач майна 370 19,78 ЄБВО
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”
Перший кандидат Золотухін Сергій Євгенович Громадянин України, народився 17.06.1980 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”, Приватне підприємство “Поділляпродсервіс”, Директор ЄБВО
2 Василишин Олександр Петрович Громадянин України, народився 17.06.1962 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”, Фізична особа-підприємець 172 9,19 ЄБВО
3 Коваль Вікторія Павлівна Громадянка України, народилася 27.03.1988 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”, Фізична особа-підприємець 85 4,54 ЄБВО
4 Баранська Світлана Вікторівна Громадянка України, народилася 07.02.1977 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”, Товариство з обмеженою відповідальністю “Автологістік”, Директор 112 5,98 ЄБВО
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ЗА МАЙБУТНЄ”
Перший кандидат Лабазюк Сергій Петрович Громадянин України, народився 04.06.1980 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЗА МАЙБУТНЄ”, Верховна Рада України, Народний депутат України ЄБВО
2 Заганяч Катерина Володимирівна Громадянка України, народилася 28.08.1988 р., освіта вища, безпартійна, Фізична особа – підприємець 22 1,17 ЄБВО
2 Коліщак Віталій Вікторович Громадянин України, народився 07.01.1990 р., освіта вища, безпартійний, Фізична особа – підприємець 409 21,87 ЄБВО
2 Костецький Сергій Вадимович Громадянин України, народився 03.04.1990 р., освіта вища, безпартійний, Фізична особа – підприємець 551 29,46 2
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “КОМАНДА СИМЧИШИНА”
Перший кандидат Діденко Віталій Васильович Громадянин України, народився 28.11.1975 р., освіта загальна середня, безпартійний, Фізична особа – підприємець ЄБВО
1 Войталюк Алла Анатоліївна Громадянка України, народилася 15.01.1980 р., освіта вища, безпартійна, Хмельницький навчально – виховний комплекс № 31., Директор 832 44,49 1
1 Тимошенко Валентина Леонідівна Громадянка України, народилася 19.05.1970 р., освіта вища, безпартійна, Комунальне підприємство “Управляюча муніципальна компанія “Озерна” Хмельницької міської ради, Директор 1071 57,27 1
1 Підгайчук Віталій Олександрович Громадянин України, народився 01.06.1993 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “КОМАНДА СИМЧИШИНА”, Фізична особа – підприємець 1196 63,95 1
1 Решетнік Юрій Станіславович Громадянин України, народився 12.09.1983 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “КОМАНДА СИМЧИШИНА”, Фізична особа – підприємець 2409 128,82 1
2 Каюк Ярослав Ярославович Громадянин України, народився 15.10.1986 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “КОМАНДА СИМЧИШИНА”, ТОВ “Авіценна”, Лікар – стоматолог 327 17,48 2
2 Ваврищук Микола Васильович Громадянин України, народився 22.08.1987 р., освіта вища, безпартійний, ХКП “Спецкомунтранс”, Заступник директора 1167 62,40 2
2 Симчишин Віктор Сергійович Громадянин України, народився 15.01.1986 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ “Планета Ойл”, Керівник відділу продажу 3413 182,51 2
3 Шелест Юрій Юрійович Громадянин України, народився 11.06.1988 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “КОМАНДА СИМЧИШИНА”, Фізична особа-підприємець 694 37,11 3
3 Мельникова Олена Миколаївна Громадянка України, народилася 07.09.1976 р., освіта вища, безпартійна, Комунальне підприємство по зеленому будівництву і благоустрою міста виконавчого комітету Хмельницької міської ради., Директор 737 39,41 3
3 Панчук Лілія Василівна Громадянка України, народилася 27.11.1982 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “КОМАНДА СИМЧИШИНА”, Будинок культури с. Копистин., Художній керівник 1268 67,80 3
3 Болотніков Сергій Петрович Громадянин України, народився 06.10.1975 р., освіта вища, безпартійний, Державна Прикордонна Служба України, Старший офіцер управління інформації 1886 100,85 3
4 Гесаль Валентина Григорівна Громадянка України, народилася 04.07.1967 р., освіта вища, безпартійна, Комунальне підприємство “Хмельницький міський центр первинної медико-санітарної допомоги №1”, Директор 581 31,06 4
4 Галкін Ігор Григорович Громадянин України, народився 04.07.1980 р., освіта вища, безпартійний, Фізична особа підприємець, ТОВ “Перлина-Поділля”, Фізична особа підприємець, Директор 1188 63,52 4
4 Вавринюк Юрій Сергійович Громадянин України, народився 12.08.1984 р., освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець 1540 82,35 4
4 Новачок Василь Пилипович Громадянин України, народився 28.01.1985 р., освіта вища, безпартійний, Хмельницька міська рада, Начальник управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради. 1791 95,77 4
5 Зимак-Закутня Наталія Олегівна Громадянка України, народилася 10.11.1966 р., освіта вища, безпартійна, Комунальне підприємство “Хмельницька міська дитяча лікарня”, Директор 470 25,13 ЄБВО
5 Маєвська Анна Миколаївна Громадянка України, народилася 07.01.1992 р., освіта вища, безпартійна, Управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради, Головний спеціаліст відділу з експлуатації та ремонту житлового фонду 482 25,77 ЄБВО
5 Піддубна Оксана Вікторівна Громадянка України, народилася 20.04.1965 р., освіта вища, безпартійна, Комунальне підприємство “Хмельницька інфекційна лікарня” Хмельницької міської ради., Директор 520 27,80 ЄБВО
5 Олійник Ігор Володимирович Громадянин України, народився 25.02.1989 р., освіта вища, безпартійний, Виконавчий комітет Хмельницької міської ради, Радник міського голови 677 36,20 5
5 Воронецький Словян Ількович Громадянин України, народився 20.02.1963 р., освіта вища, безпартійний, Хмельницька міська рада, Начальник управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради 1116 59,67 5
5 Гончарук Володимир Володимирович Громадянин України, народився 14.10.1987 р., освіта вища, безпартійний, Хмельницька міська рада, Заступник Хмельницького міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради 2128 113,79 5
6 Ярова Анастасія Вікторівна Громадянка України, народилася 16.07.1994 р., освіта вища, безпартійна, Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради, Головний спеціаліст відділу дошкільної та позашкільної освіти 1064 56,89 6
6 Головко Людмила Леонтіївна Громадянка України, народилася 07.10.1959 р., освіта вища, безпартійна, Комунальне підприємство “Хмельницький міський центр первинної медико-санітарної допомоги №2”, Директор 1135 60,69 6
6 Левчук Анатолій Анатолійович Громадянин України, народився 07.06.1981 р., освіта вища, безпартійний, Торгова марка “Меркурій Текстиль”, Фізична особа – підприємець, Власник, Фізична особа – підприємець 1160 62,03 6
6 Яницький Олег Казимирович Громадянин України, народився 19.02.1980 р., освіта загальна середня, безпартійний, Фізична особа підприємець 1639 87,64 6
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
Перший кандидат Ящук Інна Петрівна Громадянка України, народилася 04.09.1972 р., освіта вища, безпартійна, Хмельницька гуманітарно-педагогічної академії, Декан факультету початкової освіти та філології ЄБВО
1 Ужва Роман Юрійович Громадянин України, народився 07.02.1989 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”, Фізична особа-підприємець 95 5,08 ЄБВО
1 Семенюк Олександр Іванович Громадянин України, народився 06.04.1985 р., освіта вища, безпартійний, Приватне підприємство “ГОЛД ГРУП ІНВЕСТ”, Директор 271 14,49 ЄБВО
3 Туровець Юрій Миколайович Громадянин України, народився 07.06.1984 р., освіта вища, безпартійний, Апарат Верховної Ради України, Помічник-консультант народного депутата України 140 7,48 ЄБВО
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.