COVID-19: Хмельниччина готова задіяти санаторії та окремі спортивні приміщення

Хмельницька область може додатково задіяти санаторії (до 1000 місць) та окремі спортивні приміщення (1000 місць) для хворих на COVID-19.

Стокові зображення від Depositphotos

Про це наголосив голова ОДА Дмитро Габінет під час брифінгу у п’ятницю.

“Маємо бути готові для найгіршого сценарію. Але одразу хочу упередити можливу маніпуляцію: ніхто не розміщуватиме важкохворих на коронавірус на стадіонах – вони одержуватимуть меддопомогу в умовах стаціонару”, – заявив очільник краю.

Він зауважив, що спортивні приміщенні та санаторії прийматимуть хворих на COVID-19, які не потребуватимуть стаціонарного лікування, але потребуватимуть додаткового нагляду медиків.

“До речі, ці приміщення ми підбирали таким чином, аби поряд був лікувальний заклад”, – пояснив Габінет.

Наразі в області 1054 ліжко-місць зайнято хворими на COVID-19. Загальна кількість ліжкомісць, яка вже розгорнута в області для допомоги хворим на коронавірусну інфекцію, становить 2225. Відтак, зайнятість складає 62,3%. Поряд з цим, область має резерви для збільшення ліжкомісць до 2800.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. За минулу добу, 6 листопада, в Україні зафіксовано 10 746 нових випадків COVID-19, при цьому 187 осіб померли і 8685 одужали.
    За даними РНБО, найбільше летальних випадків 6 листопада сталося у Хмельницькій області – там від COVID-19 померло 47 людей.

  2. Дурак- конченный.

  3. Літом дрочили? Думали проскочим? Дороги до виборів ліпили?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.