Хмельниччина готова збільшити “ковідні” ліжка – до 2600 штук

При потребі в Хмельницькій області протягом декількох днів кількість ліжко-місць для хворих на COVID-19 може бути збільшена до 2600.

Про це повідомив перший заступник голови ОДА Роман Примуш під час брифінгу у середу.

За його словами, завантаженість ліжко-місць, що розгорнуті для надання допомоги хворим на COVID-19, по області становила65%. Найбільш завантажені заклади, що лікують хворих в містах обласного значення, зокрема, у Хмельницькій міській лікарні заповнено майже 100% ліжок, у Хмельницькій інфекційній лікарні – 70%. Також велика кількість хворих лікується в Городоцькій, Славутській ЦРЛ та Кам’янець-Подільській міській лікарні.

Загалом, в області розгорнуто 2105 ліжок для хворих на COVID-19 у 20 закладах охорони здоров’я та 2 відомчих закладах. До 1119 з них вже підведено кисень.

До переліку закладів, що надають допомогу хворим на COVID-19, включено також Хмельницький міський перинатальний центр, зараз триває підготовка документів для контрактування з НСЗУ. В закладі лікуються вагітні та породіллі з коронавірусною інфекцією.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Каждый день увеличиваеца количество больных на ковид севодня ужэ около 10000

    • Трупи по вулицях.. морги не справляються…. але дороги будують… грошенята пиляють… народ в маски … вакцини…. СТАДО БАРАНІВ

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.