Працівники сільського клубу не мали протигазів. У Полонному суд вирішив не штрафувати начальницю відділу культури

Полонський районний суд визнав винною начальницю відділу культури та туризму виконавчого комітету Полонської міської ради у не виконанні вимог щодо захисту територій від надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру (ч.1 ст. 188-16 КУпАП) і обмежився усним зауваженням.

Про це свідчить постанова від 30 жовтня.

На початку березня державний інспектор з нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки вручив начальниці відділу культури припис про усунення порушень вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки. Однак на 6 жовтня посадовець повністю не виконала вимоги припису. Зокрема, працівники Новолабунського сільського клубу не забезпечені засобами індивідуального захисту органів дихання (протигазів).

У судове засідання начальниця відділу культури не з`явилась, але подала заяву про слухання справи у її відсутності, при цьому вказувала: для усунення вказаних у приписі недоліків, потрібні кошти, які протягом трьох років у місцевому бюджеті не передбачались. У бюджетному запиті відділу культури на 2021 рік кошти на усунення недоліків будуть передбачені.

Як відомо, штраф за порушення ч.1 ст. 188-16 КУпАП становить від 170 грн до 340 грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Цікаво!А навіщо у сільському клубі протигази?От якби там не було гранчаків!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.