#ЩодняЧитай українською: у Симчишина запланували майже 10 млн грн на книговидання

На розгляд новоствореної Хмельницької міської громади планують винести Програму підтримки книговидання та читацької культури у Хмельницькому на 2021-2025 роки «#ЩодняЧитай українською» загальним кошторисом 9,5 млн грн.

Стокові зображення від Depositphotos

Відповідний проєкт рішення розміщений на сайті міськради.

Протягом наступних п’яти років найбільші суми спрямовуватимуть на: укомплектування публічних бібліотек міста книжковою продукцією видавництв України (всього 3,5 млн грн), книговидання книжкової продукції місцевих авторів – суспільно значущих творів письменників і наукової інтелігенції міста (2 млн грн), підготовка до друку, друк та допоміжні послуги, пов’язані з друкуванням поетичної та прозової збірки авторів профільних творчих спілок та громадських організацій міста  Хмельницького (1,46 млн грн), закупівля книжкової продукції місцевих авторів (700 тис. грн), передплата періодичних видань України, у т.ч. місцевих газет і журналів для укомплектування  фондів бібліотек міста (700 тис. грн).

Нагадаємо, що нині діє Програма підтримки книговидання місцевих авторів та популяризації української книги у м. Хмельницькому на 2018-2020 роки «Читай українською». Завдяки їй було видано 80 назв книг місцевих авторів в кількості 8920 примірників на загальну суму 820,6 тис. грн; придбано 66 назв книг місцевих авторів в кількості 1990 примірників на загальну суму 108,41 тис. грн. Бібліотечні фонди поповнились літературою в кількості 20388 прим. на суму 1 млн 275 тис. грн.

В зв’язку із обмеженням фінансування спричиненим пандемією коронавірусної хвороби COVID-19 в бюджеті міста 2020 року не виділялись кошти на поповнення бібліотечних фондів книгами та періодикою.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

  1. Закуплять твори Ніцой? Аналогічних,місцевих авторів? Їх не в якому разі не можна давати читати дітям.

  2. Народні гроші на вітер. Хто зараз читає книжки? А Симчишин напевно буде видавати мудрі вислови Бандери.

  3. Правильное ришение нечево читать на языке агресора пусть читают на украинском

    • Нехай злодій-симчишин навчить української мови свого тата бувшого парторга КПСС

    • Навчіть дибіла Ковальського української грамоти бо тільки і вміє коряво писати мовою агресора.

  4. Так он с психушки пишет, там подключили интернет.

  5. Це добре.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.