Лікарні, що надають допомогу хворим на COVID-19, працюють в напруженому режимі – ОДА

Лікувальні заклади, що надають допомогу хворим на COVID-19, працюють в напруженому режимі.

Таку думку висловив перший заступник голови ОДА Роман Примуш під час брифінгу у понеділок.

За його словами, особливо складна ситуацію із заповненістю ліжкомісць у Хмельницькій міській лікарні (99% заповненості) та Хмельницькій інфекційній лікарні (84%). Вживаються заходи щодо збільшення ліжкового фонду у ХМЛ: на завершальній стадії роботи з підведення кисню до додаткових ліжкомісць.

Стокові зображення від Depositphotos

Крім цього, складна ситуація у Славутській ЦРЛ (99%), при потребі пацієнти перенаправляються до Нетішинської СМСЧ-4 та Шепетівської ЦРЛ, а також у Городоцькій ЦРЛ (93%) – пацієнти за необхідності будуть маршрутизуватися до Дунаєвецької ЦРЛ.

Загальна заповненість ліжкомісць по області становить 66%. Кількість хворих на стаціонарному лікуванні в області за тиждень зросла на понад 100 осіб.

В цілому, за минулий тиждень виявлено 2932 випадки COVID-19 проти близько 2100 у попередні тижні. Фактично 60% усіх, хто захворів з початку епідемії, були зареєстровані у жовтні. Така ж ситуація з летальними випадками: у жовтні зареєстровано 206 із 339.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Сиводня новый антирикорд по количиству больных если будит больше 20000 в сутки местов ни будит хватать в больницах

  2. Взагалі незрозуміла ситуація??!!! Коли було від 5 до 15 хворих на добу по всій країні-сиділи по домівках….. А зараз як?????? Зрозуміло що це суто політичне питання-як бути людям коли медперсонал не буде справлятись???? Виглядає як геноцид!!! В країнах де медицина працює як годинник б‘ють на сполах,в нас все добре,будем чекати……. Незрозуміла ситуація??????

  3. Стільки педагогів хворіють…і ……знов очне навчання. Це щоб краще ділитись вірусами, чи щоб добити тих бідних медиків?

  4. Йде вiдбiр! Хто сильний , той бде жиу, а комусь не пощастить нажаль… Тi що виживуть, потiм ще будуть жалкучати й казати: ” Та краще б я ще тодi подох, вiд того коробка-вiндоусу! Peace,))

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.