Як швидко продати товар в інтернеті: складаємо продає оголошення

У багатьох, хто продає товари в інтернеті за допомогою приватних оголошень, часто зустрічається одна поширена помилка. Вони не витрачають сил і часу на складання дійсно продає оголошення, і тим самим «заморожують» свої власні продажі і відгуки потенційних клієнтів. А адже багато маркетплейси, такі як Shafa.ua, створені саме для людей. Тому текст оголошення повинен бути таким, щоб наштовхувати покупця на комунікацію і стимулювати придбати товар.

Правило № 1: чіпляє заголовок

Він повинен виділяти ваш товар з усієї маси, особливо якщо на інтернет-майданчику безліч подібних. Досить порівняти ці два заголовки: «Сукня для дівчинки» і «Шикарне плаття на ранок для дівчинки 5 років». Цілком зрозуміло, що більш розгорнутий опис вже в заголовку, а також емоційні епітети, що характеризують товар, зіграють свою позитивну роль.

Головне – «натиснути» на те, що потрібно потенційному покупцеві вашої цільової аудиторії. Якщо це товари для будинку, потрібно якість, гарний дизайн і затишок, якщо речі для немовлят – безпека і натуральність, і т.д.

Правило № 2: довжина заголовка і ключові слова

Намагаючись надати заголовку емоційний відтінок, не перестарайтеся з його довжиною. Краще залишити більше епітетів вже для опису товару. А в заголовку досить вказати одне-два слова для емоцій і три-чотири для конкретного опису. Опис повинен бути максимально точним.

Включайте в заголовок слова для пошуку: на прикладі минулого пункту це будуть «плаття», «для дівчинки», «5 років» (тут можна також вказати і зростання). А слово «шикарне» в даному випадку буде емоційної «приправою» для заголовка.

Правило № 3: якісні фото

Фотографії – це теж те, що може виділити ваше оголошення зі всього списку схожих на сторінці категорії товарів. Чим якісніше фото, тим більше вірогідності, що покупець зверне на нього увагу. Головне фото повинно показувати товар «у всій красі». Крім головного, яке буде відображатися на сторінці з товарами, потрібні ще й фото всередині опису товару. Якщо майданчик з продажу в інтернеті, наприклад, Shafa.ua дає розмістити багато фото, це відмінно. Адже так покупець розгляне товар з усіх боків.

Не варто брати фото з інтернету, тим більше з водяними знаками – в більшості випадків модератори сайту не пропустять їх. Зробіть фото особисто на смартфон, зазвичай цього достатньо. Але вони повинні бути якісними і при хорошому освітленні.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!