Хмельницький депутат Віталій Коліщак: “Партія “За майбутнє” будується від громад до центру”

Діючий депутат Хмельницької міської ради Віталій Коліщак приєднався до команди партії “За майбутнє”. Від цієї політичної сили він планує переобратися до Хмельницької міської громади. Свій політичний вибір обранець пояснив просто – бачить потужний потенціал нової партії.

Віталій Коліщак і Сергій Лабазюк

“Вперше в історії України партії будується від громад до центру. Тут немає засилля вождізму і політичних гасел. В команді навколо Сергія Лабазюка об’єдналися досвідчені професіонали, яких поважають громади. Ця повага, заслужена реальними справами”, – наголосив Коліщак.

Політик заявив, що має напрацювання й ідеї, як поліпшити роботу міської влади Хмельницького і зробити життя мешканців більш комфортним.

“В майбутнє дивлюся з оптимізмом, адже попереду багато важкої і цікавої роботи”, – додав депутат.

Лідер Хмельницької обласної організації партії “За майбутнє” Сергій Лабазюк вважає, що приєднання Віталія Коліщака до політичної сили, лише її підсилить на місцевих виборах.

“Міський округ Віталія територіально знаходиться на 188-му окрузі, на якому я працюю як народний депутат. Від людей часто чую позитивні відгуки про роботу Віталія Коліщака як депутата Хмельницької міської ради. Тож сьогодні ми об’єднуємо зусилля заради майбутнього Хмельниччини й України”, – заявив народний обранець.

Лабазюк зауважив, що партія “За майбутнє” із самого початку задекларувала, що працює на єднання. Часи політичних чвар, поділу людей і країни за ознаками мови, віри і місця проживання, минули. Нині, як ніколи, важливо, об’єднатися в одну потужну команду, яка зможе взяти на себе відповідальність за покращення ситуації в Україні.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!