Андрій Кланца: Медицина потребує реальної підтримки

Те, що медицина сьогодні на межі виживання, що потребує вона реальної підтримки, хвилює багатьох професіоналів галузі охорони здоров’я. Переймаючись її майбутнім, прагнучи змін, чимало досвідчених управлінців, кваліфікованих лікарів приєднуються до партії «ЗА МАЙБУТНЄ», покладаючи великі надії. Серед них і відомий кардіохірург, заслужений лікар України, директор КНП «Хмельницький серцево-судинний центр» Андрій Кланца.

«Держава повинна зрозуміти, що медицина має бути в пріоритеті, що це є фактор національної безпеки, якщо не буде ефективно працювати система охорони здоров’я, то не буде належно працювати жодна ланка господарства», – каже Андрій Кланца.

Реалізацію багатьох задумів щодо підтримки та розвитку медицини, забезпечення якісних медичних послуг Андрій Кланца бачить в команді нової політичної сили – партії «ЗА МАЙБУТНЄ»

«ЗА МАЙБУТНЄ» – це серйозна команда професіоналів. Це те, чого не вистачало Україні всі ці 30 років – об’єднаних, серйозних, професійних і відповідальних людей. Ми об’єднуємося в команду потужних управлінців, потужних виконавців і разом будемо крокувати до нашого майбутнього», – наголосив відомий кардіохірург.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!