Партія “ЗА МАЙБУТНЄ”: професіоналізм, досвід, довіра

На політичній арені партія «ЗА МАЙБУТНЄ» з’явилася нещодавно. Проте коло прихильників цієї політичної сили зростає з кожним днем. І це є неспростовним свідченням того, що молода партія відповідає запитам людей.

“ЗА МАЙБУТНЄ” – перша в Україні політична сила, що не створювалася вказівкою згори, а навпаки –почала своє зростання з низів.

“Наша політична сила – це люди, які об’єдналися завдяки ініціативи знизу. Хто вони? Насамперед – професіонали. А ще – справжні патріоти, які хочуть побудувати світле майбутнє для своїх дітей, які з вдячністю до своїх батьків хочуть зробити все належне, щоб вони жили комфортно”, – каже голова партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Хмельниччина, народний депутат України Сергій Лабазюк.

Успішна Україна починається з успішних громад – така філософія партії “ЗА МАЙБУТНЄ”. Тож мета партії зробити заможною та успішною кожну громаду, кожне місто і кожне село.

«Партія «ЗА МАЙБУТНЄ» робить передусім акцент на економіці, на створенні нових робочих місць, на розвиткові переробної галузі. В нашій команді багато аграріїв, які об’єдналися за майбутнє рідної землі.  Представники партії «ЗА МАЙБУТНЄ» у Верховній Раді не голосували за спонтанне відкриття ринку землі”, – розповідає про переваги нової політичної сили один із лідерів партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Хмельниччина, керівник фракції Аграрної партії України в Хмельницькій обласній раді Сергій Іващук.

У яке віддалене село потрібен автобусний маршрут, де необхідно підлатати дорогу, як налагодити роботу ФАПу, чи варто закривати сільську школу – ці, такі важливі для людей питання, здатні вирішувати люди, які живуть тими ж проблемами, які хочуть ліпших змін для своїх сіл і містечок.

“Якщо партія «ЗА МАЙБУТНЄ» береться за якусь справу, то вона доводить її до кінця. З цією командою можна спокійно йти і показувати людям, що результат може бути навіть тоді, коли мало хто в це вірить”, – переконаний співголова депутатської групи “Партія “ЗА МАЙБУТНЄ”, народний депутат Віктор Бондар.

“Я вірю в партію «ЗА МАЙБУТНЄ», вона – з народу і вирішуватиме питання для народу. Ця політична сила зможе забезпечити благополуччя кожної людини, кожної родини”, – ділиться своїми думками заслужений лікар України Іван Гуцул.

Його думку поділяє і науковий співробітник науково-дослідного центру митної справи, представник команди “ЗА МАЙБУТНЄ” Хмельниччина Світлана Капітанець.

«На жаль, ми сьогодні є свідками того, що в Україні не все гаразд. Маємо багато проблем, пов’язаних з війною на сході країни, із зубожінням населення, із погіршенням ситуації у малому та середньому бізнесі, коронавірусом. Та коли я поспілкувалася з лідерами партії, зрозуміла, що ця команда готова серйозно працювати, а не займатися популізмом», – каже вона.

Про партію «ЗА МАЙБУТНЄ» як про команду практиків говорить молода мама із Деражнянського району Олена Леміщук.  Їй імпонує, що такі важливі питання для села як створення робочих місць, підтримка фермерів, створення переробних підприємств не обійшли увагою. Тож на партію вона покладає великі надії. Ті, хто приєднуються до команди «ЗА МАЙБУТНЄ», наголошують на важливості інших питань – зниження податків для малого і середнього бізнесу, розвиток соціальної сфери, будівництво місцевих доріг, продовження реформи децентралізації, які партія вважає одними з пріоритетних.

Нині в області відбувається презентація партії «ЗА МАЙБУТНЄ». Такий форум відбувся вчора в Деражні, наступний – у Кам’янці-Подільському.

 

 

 

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!