Партія “ЗА МАЙБУТНЄ” ХМЕЛЬНИЧЧИНА підписала Меморандум про співпрацю з іншими політичними силами

Керівники трьох обласних партійних осередків , які об’єдналися  в партію «ЗА МАЙБУТНЄ», підписали Меморандум про співпрацю з іншими політичними силами.  Крім партій “Поруч”, “Відродження” та обласної організації  Аграрної партії України, що тепер в єдиній команді «ЗА МАЙБУТНЄ», до Меморандуму також приєдналися регіональна організація партії “Українське об’єднання патріотів – Укроп”, партії “Громадянська позиція” та “Рідне місто”.

“Нам байдуже, з якої політичної сили люди. Нам важливо, хто вони, що корисного зробили в житті, які в них плани і бажання. Якщо це бажання стати депутатом для статусу чи для виконання власних забаганок, їм не місце серед нас. Якщо ж ці люди справжні патріоти  своєї території, свого краю, нам треба бути разом”, – наголосив лідер обласної організації партії “ЗА МАЙБУТНЄ” Сергій Лабазюк.

У Меморандумі зазначено, що ці політсили спільно працюватимуть задля розвитку рідного регіону. Попри незначні політичні розбіжності, вони об’єдналися на засадах економічного патріотизму і здорового прагматизму. В основі спільної концепції – економічний розвиток рідного краю: відновлення промисловості, зміцнення сільського господарства, підвищення добробуту жителів регіону.

“Добре, що сьогодні  з партією “ЗА МАЙБУТНЄ” об’єднуються інші політичні сили.  Отже, вони зрозуміли, що  це – єдина партія, яка залишиться в майбутньому і буде працювати. Партії колишніх президентів і прем’єрів бігають з гаслами і прапорами. А ми, вважайте, ремонтуємо, будуємо вже сьогодні”, – сказав один із лідерів обласної організації партії “ЗА МАЙБУТНЄ” Віктор Бондар.

Підписуючи Меморандум, представники політичних сил домовилися всіляко сприяти розквіту народовладдя і залученню широких верств населення до управління громадою і до впливу на загальнодержавні процеси.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!