Стоянку площею 1,3 га біля хмельницької набережної пустять під зміну цільового призначення. Буде ще одна багатоповерхівка?

Депутати Хмельницької міської ради розглянуть питання про надання приватному акціонерному товариству «Хмельницьке автотранспортне підприємство 16806» дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Староміській, 1 площею 1,32 га у Хмельницькому.

Дані з публічної кадастрової карти України

Про сказано у відповідному проєкті рішення сесії.

Пропонується «Хмельницькому автотранспортному підприємству 16806», яке є постійним користувачем комунальної землі, дозволити змінити цільове призначення ділянки «12.04-для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення» на «02.10-для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури – землі житлової та громадської забудови».

Це означає, що теоретично поблизу центрального парку імені Михайла Чекмана і хмельницької набережної може з’явитися ще одна багатоповерхівка.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, приватне акціонерне товариство «Хмельницьке автотранспортне підприємство 16806» належить хмельничанці Валентині Мороз. Також ця пані є фіндиректором ТОВ “Хмельницьке таксі”, яке займається пасажирськими перевезеннями.

Додамо, що на сусідній ділянці площею 0,28 га, яку орендує хмельницьке ПП “Терема”, зведений багатоповерховий житловий комплекс Paradise.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 28

 1. Команда Симчишина!

 2. Знову дєрібан землі Симчишиним, ну вибори на носі все для хмельничан.

 3. Все вірно,навіщо землі простоювати,ще й в такому гарному місці,думаю хмельничани з задоволенням будуть купувати квартири саме в цьому будинку.

 4. Шкурый вопрос. Хаотическая застройка. Мразь Картавая и его ублюдки, вся эта вонючая ебань- фракция Сволота, вы долго в городе не протяните. Выйграет Синявский гад выборы, все равно, через год его жопа узнает не языки жополизов, а кросовки дающие ему подсрачников.

 5. Збагачення мера працює знову

 6. В місті потрібно багато квартир для забезпечення житлом поліціянтів, прокурорів, суддів і інших причетних до їх спеціальності громадян, які прибувають з різних регіонів…

 7. Знову під забудову Скочелясу чи Квятку по старій схемі віддадуть . Багато хто не розуміє Симчишина для чого навантажувати то місце там на вихідні зараз не пройти не проїхать і це ще люди не вселились в Парадіз , уявляю який буде колапс якщо побудувати ще 10 підїздів буде срака повна . Ганьба Картавому ублюдку , треба щоб хмельничани вийшли проти цього свавілля .

  • Чому кіпішуєш. Біля велодоріжки купа місця, у крайньому разі каменець з клумбою знесуть.

 8. Старосинявський мудозвон.

 9. З транспортом все там буде гаразд,адже в міській раді,всі рішення приймаються зважено,комплексно підходячи до вирішення будь-якої задачі.Хмельничани в цьому вже неодноразово переконувались.

  • Ти очевидно від того що смокчеш та дупу підлизуєш, щей задоволення отримуєш. Фу, збоченець.

  • Степка, тебе скоро карма накаже. Щоби знав, коли це станеться, то зо за лизання дуп злодюг.

 10. Бардак твориться в міській раді, це все проффесіАНАЛИ.

 11. Якщо змінять цільове призначення то правильно зроблять,що краще що там знаходиться транспортне підприємство з 140 автобусами біля парку і школи .

  • І дещо збагатяться

  • Підтримую громадян,які зважено та бережливо відносяться до навколишнього природного середовища,на мою думку транспортне підприємство у центрі міста заподіє більше шкоди , чим якась новобудова ( житловий будинок з підземним паркінгом або розважальний заклад). Якщо є можливість,то чому нашому рідному місту не стати кращим? Давайте будемо ввічливими,ми ж мешканці одного міста. Наш мер Симчишин О.С. зробив для місцян набагато більше за інших ( побудовані та відремонтувані дитячі садочки,майданчики,школи, дороги…), маю надію,що з нашою допомогою він зробить наше місто одним з найкращих міст України.

   • Наш мер Симчишин зробив збагачення для себе значно більше ніж інші мери, цим може гордитися.

 12. Правильно нехай забирають звідти автобуси а то ще докуплять з 60 і буде 200, а так побудують чи кафе чи розважальний то хоть не буде так загружена Примакова і люди зможуть зайти в кафе йдучи в парк, було б добре якби там побудували щось для діток.

 13. А для кого, по вашему, набережную сделали ? Для жителей этих вип-домов. А к парку больше не подьедете. Да что там – уже не подьехать. Куда правильнее было бы там что то культурно-спортивное построить, а не еще одно зеркало менее, чем в 100 метрах от водыю

  • Охоронна зона – 50 метрів. 100 метрів від води – нормуль. Вас би в Будапешт чи Лондон, де будинки стоять прямо над водою, може, розвиднилось би…

   • ПНХ. Може у Лондоні Симчишин друг людини. А у нас він гірше собаки.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.