Габінет повторно звільнив начальника департаменту, який поновився на посаді з компенсацією 67 тис. грн

Голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет звільнив Сергія Дашковського з посади начальника управління житлово-комунального господарства ОДА у зв’язку з ліквідацією цієї структурної одиниці.

Про це сказано у його розпорядженні від 7 серпня.

Чиновника звільнено 11 серпня. Про це його було попереджено ще 10 липня – наступного дня, після того, як він поновився на посаду через суд.

Як писав НГП, Хмельницький окружний адміністративний суд 3 липня визнав протиправними та скасував два розпорядження голови Хмельницької ОДА щодо звільнення Сергія Дашковського з посади начальника управління житлово-комунального господарства ОДА і зобов’язав негайно поновити його на цій посаді.

9 липня голова ОДА поновив посадовця на посаді.

Крім цього, суд мав стягнути з Хмельницької ОДА на користь Сергія Дашковського 67,2 тис. грн у вигляді середнього заробітку за час вимушеного прогулу за період з 18 березня до 3 липня 2020 року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 15

 1. Знаю особисто як непорядного керівника, який насвинячив та пішов залишивши після себе одні збитки.

  • Машуня! а де бачила останнім часом порядних, УСЁ, хто не мав змоги СКАКНУТИ вище той нище плинт.

 2. Прокуратура стягувати ті 67 тис у регресному випадку із винних осіб? Сумніваюсь!

 3. гляньте на даты, как то оно суд раньше чем увольнение? даже если мес перепутал автор

 4. Маша, я вибачаюсь, я вас не знаю, але знаю Сергія Дашковського не один десяток років, і мені неприємно , коли висловлюються про порядну людину ” пакості” . Не знаю , де він вам дорогу перейшов, але є така приказка ” для усіх добрий не будеш”!!!

 5. мразь кончена.

 6. цікаво, який грамотій це готував і куди дивився той, хто це підписував?звільнити Дашковського в зв’язку з ліквідацією (?!)
  🙂 🙂 🙂
  і до чого там слово “вивільнення”? так, воно дуже схоже на “звільнення”, але значення дещо інше

 7. Про яку порядність хтось там пише. За короткий час будучи директором КП “Будзамовник” фактично займався своїми особистим справами як приватний підприємець. Гівнюк одним словом.

  • Чого це гімнюк. Крутий подолянин, взірець для інших. Він і собаку за джипом потаскає, і лебедя постріляє, і навіть пенсіонерку зіб’є джипом на переході. І нічого йому не буде.

  • Дебіли , а чому ви коментуєте Дашковського можливо потрібно поговорити про тих кончених, які його не годні правильно звільнити, згідно наших хоч і не досконалих законів.

 8. Щось мені здається,що Дашковський знову виграє суд в “висококласних”,викладачів юрфаку ХУУПу.

 9. Проходимец высшей гильдии гнать в шею таких паскуд нужно в три метлы правильно Габинет делает что уволил пусть еще уплотит за все убытки которые сделал области и городу будучи директором Будзамовныка

 10. 1111 це їде Дашківський.

 11. Він теж не пропаде! Ви краще скоротіть Гудловську,Климчука,пердунів тримають.

 12. Підтримую Изю

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.