Ексначальник хмельницького КЕВ звільнив з-під арешту дві мисливські рушниці

Хмельницький міськрайонний суд скасував арешт двох мисливських рушниць «Iplata Plus» (Туреччина) і «Sabatti Aeronel» (Італія), які належать колишньому начальнику Квартирно-експлуатаційного відділу м. Хмельницький (КЕВ) Петру Хохуну, підозрюваного у вчиненні правопорушення за ч.3 ст.369-2 (“Зловживання впливом”), ч.3 ст.368 КК України (“Одержання неправомірної вигоди”).

Про це свідчить ухвала від 5 серпня.

Власник майна 24 липня направив до суду клопотання скасувати арешт цієї зброї, який був накладений 4 січня 2020 року. Суд з’ясував, що дві рушниці належать Хохуну на підставі дозволу на право носіння та зберігання №57 від 4 серпня 2018 терміном дії 8 серпня 2021 року.

Нагадаємо, що за даними досудового розслідування, Петру Хохону інкримінують вимагання коштів у директора ТОВ «Газпромпостач» за нестворення штучних перешкод у ході реалізації договорів постачання природного газу протягом 2019 року, укладенні договорів постачання природного газу у 2020 році, а також перемозі вказаного ТОВ під час проведення тендеру на постачання природного газу для хмельницького КЕВ.

У середині грудня 2019 року Хохун відправив свого бухгалтера до Києва для отримання хабара на суму 80 тис. грн. Під час передачі коштів для Хохуна директор ТОВ «Газпромпостач» акцентувала увагу на тому, що вона передає 80 тис. грн із розрахунку 150 гривень з 1000 куб. м використаного природного газу КЕВ.

Після повернення бухгалтера КЕВ до Хмельницького Хохун заявив, що вона може залишити собі 20 тис. грн, а решту передати йому. Передача грошей відбулася через водія, який керував службовою автівкою.

Крім цього, по другому епізоду Хохуна підозрюють у вимаганні 40 тис. грн за ухилення від призову на строкову військову службу у Збройних Силах України. За цю суму він обіцяв вплинути на військового комісара Красилівського районного військового комісаріату.

Підозра за ч.3 ст.369-2 і ч.3 ст.368 КК України була вручена Хохону 24 грудня.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, з червня 2016 року Петро Хохун очолював хмельницький КЕВ. З 10 січня 2020 року новим керівником відомства призначено Володимира Деренівського, колишнього головного інженера.

Наразі Хохун є діючим депутатом Хмельницької районної ради під партії “Поруч”.

Крім цього, кримінальна справа відкрита й на директора київського ТОВ «Газпромпостач» Вікторію Атаманюк, яка підозрюється у наданні неправомірної вигоди (ч.3 ст.369 КК України) вже колишньому начальнику Квартирно-експлуатаційного відділу Хмельницького полковнику Петру Хохуну.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. У лобзика все зашкваренные.

  2. Спочатку вивчіть достовірність інформації, а потім шрайбайте!

  3. Лобзик, дуже чумний.?

  4. Всі ми вміємо ляпати язиком ! Не знаючи правдивої інформації , краще промовчати , а ніж поливати помиями людину . Шановні журналісти , закрийте свій рот ! Свою фантазію проявляйте , щоб покращити країну , а не ганьбити і поливати брудом людину , яка зробила багато для Хмельницького .

    Всі ми будемо справедливо покарані , відведений для нас час ! Тому краще не беріть гріх на свою душу , адже ваші діти теж буду платити !

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.