Суд арештував зброю та нерухомість ексначальника хмельницького КЕВ, підозрюваного у хабарництві

Хмельницький міськрайонний суд арештував низку майна, яка належить колишньому начальнику Квартирно-експлуатаційного відділу м. Хмельницький (КЕВ) Петру Хохуну, підозрюваного у вчиненні правопорушення за ч.3 ст.369-2 (“Зловживання впливом”), ч.3 ст.368 КК України (“Одержання неправомірної вигоди”).

Петро Хохун під час урочистостей . Фото з сайту Хмельницької РДА

Про це НГП дізнався з відповідних судових ухвал.

Під арештом опинилися земельна ділянка площею 0.15 га у с.Бахматівці Хмельницького району, два будинки, пістолет ПМ 9 мм із 30-ма набоями, пістолет «Стєчкіна» з коробом і 5-ма магазинами, ніж, рушниця з написом «made italy», рушниця марки «ИЖ 12», рушниця марки «impla plus» і 71, 5 тис. грн, вилучених під час обшуків.

За даними досудового розслідування, Петру Хохону інкримінують вимагання коштів у директора ТОВ «Газпромпостач» за нестворення штучних перешкод у ході реалізації договорів постачання природного газу протягом 2019 року, укладенні договорів постачання природного газу у 2020 році, а також перемозі вказаного ТОВ під час проведення тендеру на постачання природного газу для хмельницького КЕВ.

У середині грудня 2019 року Хохун відправив свого бухгалтера до Києва для отримання хабара на суму 80 тис. грн. Під час передачі коштів для Хохуна директор ТОВ «Газпромпостач» акцентувала увагу на тому, що вона передає 80 тис. грн із розрахунку 150 гривень з 1000 куб. м використаного природного газу КЕВ.

Після повернення бухгалтера КЕВ до Хмельницького Хохун заявив, що вона може залишити собі 20 тис. грн, а решту передати йому. Передача грошей відбулася через водія, який керував службовою автівкою.

Крім цього, по другому епізоду Хохуна підозрюють у вимаганні 40 тис. грн за ухилення від призову на строкову військову службу у Збройних Силах України. За цю суму він обіцяв вплинути на військового комісара Красилівського районного військового комісаріату.

Підозра за ч.3 ст.369-2 і ч.3 ст.368 КК України була вручена Хохону 24 грудня.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, з червня 2016 року Петро Хохун очолював хмельницький КЕВ. З 10 січня 2020 року новим керівником відомства призначено Володимира Деренівського, колишнього головного інженера.

Наразі Хохун є діючим депутатом Хмельницької районної ради під партії “Поруч”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 28

 1. Істинний українець, кошти та зброю зібрав, що б боронитися від “сепарів”.

  • Чуєш, ти х..йло, йди в сраку.

   • Твою гуцульську дупу тільки на кілок садити можна

    • Вчора в Хмельницькому трапилась визначна подія: нарешті правоохоронні органи нейтралізували злочинну діяльність організованого злочинної групи, яку очолював начальник КЕВ м. Хмельницький полковник Хохун Петро Степанович. Адже кожен підприємець, який мав справу із КЕВ м. Хмельницький був втягнутий у нерозривний ланцюг хабарницькоі схеми кінець якої тягнувся у самі високі владні кабінети.
     За інформацією із джерел наближених до Хохуна П.С. цей горе керівник останнім цасом взагалі «злетів з катушок» і почав вимагати гроші (відкати) з підрядних організацій на перед, закриваючи акти виконаних робіт підрядниками та міняючи умови договорів незважаючи на якість їх проведення.
     Незнаю як силовики нарешті наважились на такий крок, адже Хохун П.С. завжди вихвалявся своїми зв’язками в правоохоронних органах.
     Але що йому місцева голота він завжди не упускав можливості вказати і їм місце маючи на увазі тісні зв’язки із діючим головним військовим прокурором України Чумаком Віктором Васильовичем, підлеглі якого і здійснюють процесуальне керівництво за вчиненим злочином.
     І тут не все залежить від їхньої порядності та чесності тому і не поспішають вони обирати хабарникові запобіжний захід. А в цей час Хохун П.С. прикриваючись різким погіршенням здоров’я намагається здійснити вплив на свідків та задіяти усі ричаги впливу на правоохоронні органи.
     Потрібно згадати і про іншу кришу Хохуна П.С. адже цей чиновник з його ж слів був спонсором передвиборчої компанії нашого представника у Верховній Раді – Стефанчука Миколи Олексійовича, який під час неодноразового відвідування військової установи не забував нагадати працівникам КЕВ хто він та те, що Хохун П.С. його товариш.
     Панове СЛУГИ НАРОДУ дуже надіємось на вашу відповідальність перед виборцями. А такі горе керівники повинні залишитись у минулому адже у такий важкий час для країни він дбав лише про себе скуповуючи за брудні кошти земельні ділянки та нерухомість, які оформляє на своїх родичів, будуючи будинки, відкриваючи магазини для коханки, купуючи автомобілі і багато іншого, що повинно стати предметом вивчення компетентними органами. А саме неприємно було спостерігати як Хохун П.С. відшивав військових, пенсіонерів, підприємців, які звертались до нього але не хотіли а інколи не мали звідки платити хабарі за вирішення їхніх питань. При цьому, не зважаючи і так на доволі не високі зарплати, кожен з працівників КЕВ хто хотів отримати 100 відсоткову а іноді і вищу премію повинен був «відчихлити» частину на общак. Після затримання керівника, його підлеглі поза очі, кажуть що це мало трапитись вже давно і сподіваються на покращення.
     Нинішній владі МО України потрібно припинити практику царських повноважень керівників військових установ, які розпоряджаються бюджетними коштами і навести лад в структурі забезпечення діяльності збройних сил.

     • А чому ж про ці злочини не писали коли він був на посаді?Напевно були і хороші справи…

     • А Ви певно і є одним із членів “злочинної групи”, яку Ви так називаєте очолював начальник КЕВ Хохун П.С., оскільки так багато знаєте про нього:
      “скуповуючи за брудні кошти земельні ділянки та нерухомість, які оформляє на своїх родичів, будуючи будинки, відкриваючи магазини для коханки, купуючи автомобілі і багато іншого..”
      …..певно мали на увазі багато разів і з Вами ділився. Але як кажуть від добра добра не шукають, то є істина правда.
      “Після затримання керівника, його підлеглі поза очі, кажуть що це мало трапитись вже давно і сподіваються на покращення”…
      Цікаво, чому тільки зараз кажуть? Чому раніше не шукали вирішення проблеми? Чому роботу не міняли, якщо так важко було працювати? А чи насправді важко було??? Шкода, що люди можуть багато про що говорити, але не в очі. Можливо б до цього і не дійшло, якби люди були трохи чеснішими в першу чергу перед самим собою!!!

     • Ви обрали собі нік Патріот, але насправді ви муха яка летить на гімно яке лють .Чому не писали коли Петро Степанович відав свій автомобіль на АТО , як допомагав , а ,так вибачте це не цікаво набагато цікавіше поливати брудом чим більше бруду тим більше публіки у якої багато часу розносити гівно.Соромно дуже соромно і страшно .Запамятайте кидаючи гівно на людину ваші руки чисті незалишуться

  • Ще як вишиванконосець хабарів набрав.

 2. Які ви люди гнилі, людина якщо щось хороше зробить ви швидко про це забуваєте , а збирати плітки у вас і часу хватає і совісті

 3. А Ви певно і є одним із членів “злочинної групи”, яку Ви так називаєте очолював начальник КЕВ Хохун П.С., оскільки так багато знаєте про нього:
  “скуповуючи за брудні кошти земельні ділянки та нерухомість, які оформляє на своїх родичів, будуючи будинки, відкриваючи магазини для коханки, купуючи автомобілі і багато іншого..”
  …..певно мали на увазі багато разів і з Вами ділився. Але як кажуть від добра добра не шукають, то є істина правда.
  “Після затримання керівника, його підлеглі поза очі, кажуть що це мало трапитись вже давно і сподіваються на покращення”…
  Цікаво, чому тільки зараз кажуть? Чому раніше не шукали вирішення проблеми? Чому роботу не міняли, якщо так важко було працювати? А чи насправді важко було??? Шкода, що люди можуть багато про що говорити, але не в очі. Можливо б до цього і не дійшло, якби люди були трохи чеснішими в першу чергу перед самим собою!!!

 4. А от куда боевое оружие?

 5. Яким бараном треба бути, щоб не бачити різниці між гвинтівкою чи пістолетом і, скажімо, мітлою двірника, хоч її держак може стати бойовим, коли ним вколотити між роги цієї худобини.

 6. Підтримую Вас шикарні спеціалісти

 7. А будиночки то антикварні одному 25 а батьківському 70

 8. А будиночки то антикварні одному 25 а батьківському 70 років

 9. Ця падаль вже переоформила майно на свою родичку Кімбел Тетяну Петрівну, яка є власницею сімейної фірми.
  https://public.nazk.gov.ua/declaration/432f6977-9d6c-4b9f-98f3-bfbba234b354
  https://opendatabot.ua/c/14168938

 10. Находясь в госпитале больным переоформил имущество – бардак, куда смотрели органы? Он же был не дееспособным, его допрашивать нельзя, обыск проводить нельзя, а имущество прятать можно? Когда с стране порядок будет?

  • Не судіть не судимі будете .Маєте багато часу почитайте заповіді Божі

   • Совесть – это банальная констатация фактов, а про не “судить” он когда брал, то про заповеди не думал.

 11. А хіба в нас є “страна”, тобто, держава? Є джгунглі.

 12. 100% Там владарюють звірі, а тут – хижаки-олігархи.

 13. Які ж ви люди гнилі !
  Людина зробила стільки добра , багатьом допомогла . А ви …
  більше вірте ІНТЕРНЕТУ і в ближчий час , станете «гамном» яке не може вижити без своєї думки і погляду на світ , своїми очима !
  Людина працювала все життя , не покладаючи рук , а ви ??? Гарно поливати гімном, людину позаочі !!!! Прийдіть і в очі скажіть це ! Не можете ?! А знаєте чому ? Ви справжні гнилі люди і боягузи ! У вас ні сердця , ні душі ! У вас там чорна дира , яку ви годуєте грошима і бадами інши , але вона ніколи не заповнюєть . Вам все мало і мало .
  Але запам’ятайте ! В судній день , вас нічого не врятує ! Зверху сидить Боженько , який буде всіх карати справедливо !

 14. Ви ще б заглянули в минуле 18століття , де його прадід мав не одні труси , а дві пари !!!
  Ось мені цікаво ! Де ви берете інформацію про його сім’ю ? Тепер в Україні , відмінили право на приватність ?!
  Я так розумію , що в ближчий час … всі будуть знати , скільки раз ти сходив в туалет …

  Ми ніколи не будемо Європою ! Бо в Україна 98% населення , гнилі і не розумні люди !!!

  Люди ! Ви самі себе топите !!!

  І я думаю , мати вам казала в дитинстві . « Не чіпай Какашки , руки будуть брудні » Тому , краще спершу подивіться в зеркало на себе , а потім говоріть про других !
  І якщо ви не володієте 100% або хоча б 60% інформацією , то закрийте свій рот і поговоріть з сім’єю ! І сходіть в церкву , щоб покаїтися .

 15. 18.05.2020 после длительного отпуска ,наш начальник Хохун П.С. вышел на работу .Работники в надежде на справедливость начальника,при распределении премий,т.к некоторые начальники отделов получают з\п около тысячи долларов в месяц ,а простые сотрудники при минимальной з\п ,лишены даже премии. Коллектив Хмельницкой КЕЧ.

 16. И что же это творится ????? Хохуна П.С.поймали на « горячем» со всеми уликами и доказательствами ,передали дело в суд ,а сейчас его возвращают на занимаемую должность !!!!!!!!!!!!!!! ЛЮДИ ОЧНИТЕЬ!!!!!!!!!!! «ВОР ДОЛЖЕН СИДЕТЬ В ТЮРЬМЕ» так говорил Жеглов и так оно должно быть или снова откупится????.Работников КЕЧ практически принудительно заставляют подписать ходатайство ,чтобы взять Хохуна П.С. на поруки и вернуть на занимаемую должность !!!! В противном случае кто не подпишет —УВОЛЯТ. Единицы работников не побоялись и не пошли против своей совести —-посмотрим их дальнейшую судьбу. Люди боятся потерять работу поэтому идут против своей воли ,чтобы остаться и работать ,ведь у каждого семья ,дети ,которых надо кормить и одевать . Не ужели Фемида и Господь Бог допустит такую несправедливость???Не ужели вор снова сядет в кресло и будет дальше продолжать своё грязное дело????

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.