Суд дав усне зауваження власнику кафе на Озерній, який пускав всередину людей без масок

Хмельницький міськрайонний суд визнав винним місцевого приватного підприємця у порушенні правил карантину (за ст. 44-3 КУпАП), але не став штрафувати, обмежившись усним зауваженням.

Про це свідчить постанова від 16 липня.

Правоохоронці склали адмінпротокол на підприємця за те, що 26 червня близько 21 год. 10 хв., будучи власником закладу громадського харчування “Praline”, що на зупинці громадського транспорту на вул. Залізняка у Хмельницькому, не забезпечив використання відвідувачами закладу засобів захисту, а саме захисних масок. Це потягло за собою порушення пунтку 4 Постанови головного державного санітарного лікаря України Віктора Ляшка №17 від 9 травня 2020 року.

Фото НГП

Зауважимо, що вказана постанова Ляшка містить тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів при торгівлі продовльчими (окрім ринків) та непродовольчими товарами на період карантину.

У судове засідання чоловік не з`явився. Про місце та час розгляду справи повідомлений належним чином, про що свідчить довідка про доставку SMS-повідомлення. При цьому клопотання про відкладення розгляду справи він не подав.

Суддя дійшов висновку, що вина власника кафе у порушенні правил карантину підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення, рапортом працівників поліції, його письмовими поясненнями, копією виписки із Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, відеозаписом із нагрудних камер відеоспостереження.

Суд не став карати штрафом порушника, оскільки були відсутні негативні наслідки та шкода від вчиненого правопорушення і на момент розгляду справи у суді підприємець усунув усі недоліки.

Як писав НГП, суд оштрафував на 17 тис. грн хмельницьку продавчиню за порушення карантину.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Розумне рішення.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.