Суд оштрафував на 17 тис. грн хмельницьку продавчиню за порушення карантину

Хмельницький міськрайонний суд визнав винною фізичну особу-підприємця у порушенні правил карантину (ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення) і оштрафував її на 17 тис. грн.

Про це сказано у постанові від 22 липня.

За матеріалами справи 7 липня о 16 год. 30 хв. підприємець, яка є власником та здійснює торгівлю у продуктовому магазині, не вжила заходів карантину, які встановлені п.п. 1 п. 3 Постанови КМУ від 17.06.2020 року №500, а саме допустила перебування в приміщенні магазину однієї особи без засобів індивідуального захисту. При цьому продавець сама перебувала без маски.

В судове засідання вона не з`явилася, про причини неявки суд не повідомила.

Дослідивши матеріали справи, суд дійшов висновку, що її вина у вчиненні вказаного правопорушення, підтверджується зібраними доказами, зокрема, її письмовими поясненнями; протоколом про адміністративне правопорушення, фотознімками та відеозаписом.

Цікава деталь: спочатку суд оштрафував підприємця-продавчиню на 17 тис. грн, застосувавши ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення (“Порушення правил дорожнього руху”). А через тиждень суддя видав нову постанову, зазначивши, що була допущена описка, а саме неправильно вказана стаття. Тому виправив її на ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, яка стосується порушення правил карантину.

Як писав НГП, Кам’янець-Подільський міськрайонний суд визнав винною продавця магазину у порушенні правил карантину і оштрафував на 34 тис. грн. Суд з’ясував, що 15 липня близько 9 год. у магазині «Айсберг-4» на вул. 30 Років Перемоги, 12А у Кам`янці-Подільському продавець не була одягнута в медичну маску або респіратор та допустила перебування в магазині відвідувача без маски.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. При винесенні зазначеної постанови по справі особі у винну поставлено “не вжила заходів карантину які встановлені п.п. 1 п. 3 Постанови КМУ від 17.06.2020 року №500” при цьому не звернуто увагу, що зазначена постанова КМУ у пункті 3 передбачає: “3. Ця постанова набирає чинності з 22 червня 2020 р., крім пункту 2 цієї постанови, який набирає чинності з дня її опублікування.” і не містить ніяких підпунктів, і не встановлює будь – яких правил, зокрема, з дотримання карантину. Провадження в справах про адміністративні правопорушення здійснюється на основі суворого додержання законності, що під час розгляду зазначеної справи не дотримано)

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.