Спецквитки повертаються. У Хмельницькому 12 тролейбусів возитимуть пасажирів у години пік

З 14 липня і до закінчення дії загальноукраїнського карантину на тролейбусних маршрутах Хмельницького будуть курсувати додаткових 12 одиниць електротранспорту, що перевозитимуть пасажирів на підставі спеціального квитка або довідки про підтвердження місця роботи відповідного зразка, а також на підставі посвідчення донора крові.

Відповідне рішення прийнято для того, щоб зменшити навантаження на громадський транспорт у години пік та полегшити доїзд хмельничанам, інформує міськрада.

Тролейбуси працюватимуть у режимі спецперевезень з понеділка до п’ятниці з 7.00 до 9.30 та з 17.00 до 19.00 та будуть позначені табличками “спеціальний рейс”.

Як писав НГП, 8 липня мер Олександр Симчишин визнав, що громадський транспорт, який працює у звичайному режимі, не справляється з перевезенням містян у години пік. Це пов’язано з тим, що на час карантину продовжує діяти урядове обмеження (у салоні транспорту дозволяється перевозити лише “сидячих” пасажирів – НГП), а також зі збільшенням потоку пільговиків, яким місто повернуло змогу користуватися визначеними державою пільгами (з 20 березня і до середини червня 2020 року  у Хмельницькому тимчасово призупинили пільгові перевезення пасажирів у міському громадському транспорті загального користування (тролейбус, автобус), незалежно від форм власності – НГП).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Пора Картавому виписати спецквиток-копняк, до Синяви.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.