Хмельницький запустить додаткові автобуси і тролейбуси, щоб возити “платних” пасажирів

Влада Хмельницького розглядає варіант запуску додаткових автобусів та тролейбусі у години пік, щоб зменшити навантаження на пасажирські перевезення у звичайному режимі.

Про це повідомив мер Олександр Симчишин на брифінгу з журналістами.

Він пояснив, що громадський транспорт, який працює у звичайному режимі, не справляється з перевезенням містян у години пік. Це пов’язано з тим, що на час карантину продовжує діяти урядове обмеження (у салоні транспорту дозволяється перевозити лише “сидячих” пасажирів – НГП), а також зі збільшенням потоку пільговиків, яким місто повернуло змогу користуватися визначеними державою пільгами (з 20 березня і до середини червня 2020 року  у Хмельницькому тимчасово призупинили пільгові перевезення пасажирів у міському громадському транспорті загального користування (тролейбус, автобус), незалежно від форм власності – НГП).

Фото Віталія Тараненка

“Хочемо ввести додаткові спецрейси, на яких курсуватимуть автобуси і тролейбуси в години пік: з 7 до 9 години і з 17.00 до 19.00 години. Ці спецрейси матимуть відповідне маркування і перевозитимуть тільки “платних” пасажирів, котрі добираються і повертаються з роботи”, – наголосив міський голова.

Симчишин додав, що до нього зверталися громадяни з проханням ввести конкретні години для перевезення пільговиків у громадському транспорті. Однак, як зазначив мер, це рішення виходитиме за межі законності.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

 1. Це новина повинна звучати так – скоротять кількість транспорту для пенсіонерів. Що є порушенням законів.

 2. Хай тільки спробують, я перший подам у суд. І виграю, І ще буду вимагати компенсацію за той час, коли протизаконно була відмінена відповідна пільга. А ВР , я думаю, не відмінить цю пільгу, бо депутати ВР просто будуть боятися, що їх більше не виберуть.

 3. дуже вас таких хитросраких багато. весь час їм хтось щось винен.
  чому вас хтось має перевозити за свій кошт?
  чому частина з податків, які я чесно сплачую, держава чи місцева влада має компенсувати перевізникові проїзд ваших персон, а не моїх дітей а чи на якісь більш нагальні цілі?
  чому дитина, якій виповнилось 7 років і яка ще не скоро заробить перші копійки мусить оплачувати проїзд, а “гаспада пєнсінєри” ні? тим більше, що досить багато тих “гаспод” мають пенсїю, що дозволяє платити за проїзд.
  …та якби ви іще тим безплатним проїздом не зловживали. деколи в тролейбус не можливо сісти – там одні ви

 4. Такое дерьмо до власти сами выбрали,так что уж не плачте.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.