У Хмельницькому влада готує відновити пільговий проїзд у громадському транспорті

Орієнтовно 12 червня у Хмельницькому може бути відновлено пільговий проїзд у громадському транспорті.

Фото Віталія Тараненка

Про це заявив мер Олександр Симчишин під час інтерв’ю місцевому телеканалу.

“Рішення про тимчасове призупинення пільгових перевезень пасажирів діє на час арантину. Однак розуміємо, що нормальне життя у місті відновилося і люди, котрі мають на право на пільговий проїзд, практично повністю користуються транспортом. Тому ми підготували проєкт рішення виконкому про відновлення пільгового проїзду. Розглянемо його 11 червня і вже з наступного дня, 12 червня пільговики можуть користуватися своїм правом на пільговий проїзд”, – запевнив міський голова.

Як писав НГП, починаючи з 20 березня 2020 року, у Хмельницькому тимчасово призупинено пільгові перевезення пасажирів у міському громадському транспорті загального користування (тролейбус, автобус), незалежно від форм власності.

«Рішення прийнято з метою збереження життя та здоров’я хмельничан, у першу чергу людей похилого віку, які знаходяться в зоні ризику захворювання на коронавірусну інфекцію. Першочергово ми маємо забезпечити довезення на робочі місця людей, які забезпечують життєдіяльність міста, а саме: медичних працівників, «надзвичайників», працівників комунальних підприємств тощо» – пояснив тоді заступник міського голови Андрій Бондаренко.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. А це все для того, що пенсіонери за нього проголосували.

  2. Тут не Закони головне, а те, що наш мер дбає про людей.

  3. Головне що мер пам’ятає про себе коли збагачується, а люди то таке.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.