Мінус 34 зали і 919 одиниць обладнання. Поліція Хмельниччини відрапортувала, як бореться з гральним бізнесом

У Хмельницькій області з початку мораторію на гральний бізнес правоохоронці закрили 34 нелегальні зали і вилучили 919 одиниць грального обладнання.

За інформацією сектора комунікації поліції області, лише у червні працівники поліції виявили підпільну діяльність п’яти гральних закладів — двох у Хмельницькому, а також у Полонному, Волочиську та Кам’янці-Подільському і вилучили більше 50 комп’ютерів та інше обладнання, пов’язане із веденням грального бізнесу.

У всіх випадках було відкрито кримінальні провадження за ч. 1 ст. 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України. Наразі слідчі дії тривають.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року Кабінет міністрів України прийняв Постанову, відповідно до якої скасував деякі положення наказу Комітету з питань регуляторної політики та підприємництва Міністерства фінансів від 12 грудня 2012 року про заборону грального бізнесу в Україні. Відтак, усі гральні клуби, лотереї та гральні заклади повинні були бути зачиненими.

Правоохоронці закликають усіх громадян, які мають будь-яку інформацію про можливе функціонування підпільних гральних закладів, повідомляти про це за телефоном 050 531-34-68 або на лінію «102».

На цю ж тему читайте статтю “Азартний “переполох”, або Що насправді відбувається з гральним бізнесом на Хмельниччині?

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Вони до цих пір працюють, тільки приймають відвідувачів за попереднім дзвінком

  2. Показуха

  3. Так вже ж узаконили гральний бізнес. Тепер назад все заноситимуть.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.