Зеленський пообіцяв відшкодувати кошти хмельницькому кафе “L`umore”, в якому оштрафували його оточення

Президент Володимир Зеленський сплатить суму, рівнозначну сумі штрафу за порушення карантину безвідносно до рішення, яке ухвалить суд.

Кафе “Лямур” у Хмельницькому, де пив каву президент Володимир Зеленський під час карантину

Про це повідомляє Офіс президента у Telegram.

“Як громадянин України відчуваю свою відповідальність за порушення карантину в Хмельницькому. Добровільно сплачу на рахунок закладу харчування суму, яка співвідносна з сумою штрафу. Водночас у разі винесення судом рішення про притягнення мене до адміністративної відповідальності виконаю його, як це передбачено законом України”, – цитує президента його Офіс.

Як писав НГП, 19 червня Хмельницький міськрайонний суд оштрафував голову Офісу президента Андрія Єрмака, першого заступника голови Офісу президента Сергія Трофімова, головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка, голови Хмельницької ОДА Дмитра Габінета і міського голови Хмельницького Олександра Симчишина. Кожного з них оштрафували на 17 тис. грн за порушення правил карантину під час відвідування хмельницької кав’ярні 3 червня.

При цьому суд не наважився покарати президента Володимира Зеленського. Суддя повідомив, що призупиняє розгляд справи та звертається до голови Верховного Суду з проханням скликати пленум суддів Верховного суду для розгляду питання щодо зверення до Конституційного суду за офіційним тлумаченням ч.1 ст. 105 Конституції, згідно з якою Президент України користується правом недоторканності на час виконання повноважень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

 1. От лушпень ніби-то не можна було за столиком на вулиці посидіти.

 2. До речі, правильна позиція. Треба було одразу про це заявити, зняв би багато питань

 3. А Симчишин?

 4. До чого тут Симчишин,ти перефарбоване чудо.
  Симчишин,попереджав про порушення,але зелені забили,на свої ж обмеження.

 5. Симчишин має відповідати по закону, запропонував випити кави в кав’ярні в період карантину.

 6. Гідний вчинок. Як і обіцяв – готовий понести відповідальність за порушення закону.

  • Так, тут він все правильно зробив. Зебілам треба хоч якусь кістку зі стола кинути, бо за роковини своєї діяльності більше похизуватись нічим. А так хоч кав’ярні за каву заплатив, і на тому будуть вдячні.

 7. Заплатить грошима виборців. Зебіли дуже раді, що їх обібрали.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.