Габінет віджартувався про протокол за порушення карантину: це буде найдорожча кава, яку пили у Хмельницькому

Голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет прокоментував складення на нього протоколу про порушення правил карантину (ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

“Є загальна статистика штрафів по Україні – 4,5 млн грн заплатили громадяни за порушення правил карантину. До цієї суми, можливо додасться й ця сума штрафу (маються на увазі адмінпротоколи, який на Габінета, а також президента Володимира Зеленського, керівника його Офісу Андрія Єрмака і ще кількох осіб склалали правоохоронці за відвідування хмельницької кав’ярні під час офіційної заборони – НГП). Принаймні, це буде найдорожча кава, яку пили у Хмельницькому”, – зазначив він в ефірі “UA:Поділля”.

Як дізнався НГП, адмінпротокол на Дмитра Габінета розглядатиме суддя Хмельницького міськрайонного суду Оксана Мазурок. Наразі поки невідома дата судового засідання.

Додамо, що кожному з учасників кавування у Хмельницькому, загрожує штраф. Для посадових осіб він вищий, ніж для простих громадян – від 34 до 170 тисяч гривень.

Як писав НГП, 3 червня президент Володимир Зеленський разом з главою свого офісу Андрієм Єрмаком і головним санітарним лікарем України Віктором Ляшком відвідали кав’ярню в Хмельницькому всупереч карантину.

“Крута кава в Хмельницькому! Ароматна і смачна! Перші кав’ярні виходять з карантину, приходимо до тями потихеньку від коронавірусної епідемії”, – йдеться в інстаграмі президента України.

Однак уряд України забороняє діяльність з надання послуг громадського харчування в приміщеннях до 5 червня. Дозволено працювати тільки літнім майданчикам, в тому числі під тентами. За одним столом дозволено перебувати не більш ніж чотирьом відвідувачам одночасно.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

 1. Не порушуй то й не будеш платити. А взагалі справу злиють в унітаз. Ніякого штрафу не буде.

 2. Думаю що заплатять. У нас закон один для всіх – і для двірників, і для президента. Тим паче справа вийшла в публічну площину, і я вірю в порядність цих людей. Совість не дозволить спригнути)

 3. Правила одні для всіх, навіщо тоді створювати правила, які ж самі не дотримуються. Ще й штраф треба виписатися тим хто впустив цю компанію в кафе

 4. “Однак уряд України забороняє діяльність з надання послуг громадського харчування в приміщеннях до 5 червня”.

  Автор, сьогодні 16 червня

 5. если бы вы жили на одну зарплату вы бы не смеялись и не давали комментарии -а так штраф 0т 34 т грн никого не пугает-посмотрите на свою декларацию откуда у вас 34 т грн

  • А як він мав зреагувати, щоб вас задовільнити? І, доречі, посадовий оклад голів ОДА на сьогодні – не менший від цифри, яку ви написали.

 6. так от як розноситься вірус по Україні.

 7. Как минимум извиниться за неподобающий пример для жителей области – а про декларацию что молчите

  • Нє малчу, атвєчаю:
   В декларації доходи за 2019 рік, Габінета призначили, якщо не помиляюсь, в листопаді 2019-го. Відповідно, в ній відображені доходи ще до “губернаторства”. А посадові оклади головам ОДА значно підняли в лютому 2020-го. Все просто 🙂

 8. Прикро та гірко, що і Президент, і голова обласної державної адміністрації, юрист за фахом, доречі, свідомо йдуть на порушення чинного законодавства.

 9. Значно підняли це на скільки?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.