Обласний бюджет виділить 2 млн грн, щоб дофінансувати зарплати медиків міської інфекційної лікарні – Симчишин

Депутати Хмельницької обласної ради виділять 2 млн грн на виплату заробітної плати медичним працівникам Хмельницької міської інфекційної лікарні.

Про це сьогодні повідомив міський голова Олександр Симчишин під час скайп-брифінгу.

“На сьогодні залишається дефіцит на суму 750 тис. грн із заробітньої плати перед працівниками міської інфекційної лікарні (за квітень – НГП). Після того, як ми разом із головним лікарем почали бити у всі двзони, депутати Хмельницької обласної ради запропонували виділити 2 млн грн на виплату заробітної плати медикам міської інфекційної лікарні”, – заявив мер.

Він конкретизував, що борг утворився через те, що Національна служба здоров’я у квітні профінансувала цей заклад на 90%.

Що стосується передачі міської інфекційної лікарні на баланс обласної ради, то влада Хмельницького відреагує після того, як 8 травня на позачерговій сесії депутати Хмельницької облради проголосують за надання згоди на прийняття Хмельницької міської інфекційної лікарні у комунальну власність територіальних громад області.

“Міська рада ухвалюватиме своє рішення тільки після згоди на прийняття інфекційної лікарні, яку мають надати депутати облради. Наразі ж отримали листа (від голови Хмельницької ОДА Дмитра Габінета від 4 травня, в якому він розкритикував дії міської влади – НГП) трохи дивного змісту. З іншого боку я згадав, що на початку депутатської каденції у 2010 році писав листи епістолярного жанру на ім’я тодішнього мера Сергія Мельника. На що той потім порадив мені вчити матчастину. Власне, п’ять років я, як депутат міськради, вчив матчастину, аби стати ефективним міським головою”, – зізнався Симчишин.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

 1. Депутати обласної ради і Симчишин все зробили правильно. Поки державна влада обіцяє і бреше, на місцях люди працюють.

  • Держава виділила кошти, навіть в значно більших розмірах. Пройшла просто прихватизація цих коштів. Симчишин піариться перед виборами, він хороший психолог.

 2. Брехло картаве. Ти вивчив мат. частину тільки як красти на можливостях міста. Ну а те що в господарці дещо зробилося( паралельно крадучи на цьому) то це гроші платників податків та тисячний колектив управлінців та працівників виконавчих органів міської ради.

 3. Мер не міг вирішити проблему з заборгованості лікарів!
  Голова ОДА ініціював звернення до обласної ради і вони виділили кошти які зажали міська рада!! Тому мер тут просто вирішив попіаритись перед виборами – *коли ти не зміх вирішити, скажи що саме завдяки тобі – все зробилось на краще!)*

  • Уроки Гебельса!! Во всех проблемах, даже которые сам сделал, обвиняй оппонентов. Все хорошее бери на себя, даже если оппонент сделал это.

  • Сашко і я два дибіли, ми можемо тільки кохатись

 4. Нащо тим лікарям ті гроші. Це ж копійки, а петрушкина епоха бідності давно пройшла.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.