У Хмельницькому Льодовий палац за 280 мільйонів збудує компанія, директор якої “наглядає” за фірмами нардепа від “Слуги народу” У Хмельницькому Льодовий палац за 280 мільйонів збудує компанія, директор якої “наглядає” за фірмами нардепа від “Слуги народу”

Управління капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів виконавчого комітету Хмельницької міської ради 7 травня повідомило про намір укласти… Далі »

У Нетішині – 8 нових зареєстрованих випадків захворювання на COVID-19 У Нетішині – 8 нових зареєстрованих випадків захворювання на COVID-19

У Нетішині виявили ще 8 хворих на COVID-19. Про це повідомляє мер міста Олександр Супрунюк. «Ще 8 позитивних. Сім‘я з… Далі »

У Кам’янці-Подільському троє нововиявлених хворих на Covid-19 мали широке коло контактних осіб У Кам’янці-Подільському троє нововиявлених хворих на Covid-19 мали широке коло контактних осіб

Троє хворих на Covid-19, які були виявлені 5 травня в Кам’янці-Подільському, мали широке коло контактних осіб. Про це пише видання… Далі »

Національна служба здоров’я виплатила за квітень 153,6 млн грн 47-ми медичним закладам Хмельниччини, які надають екстрену та спеціалізовану допомогу Національна служба здоров’я виплатила за квітень 153,6 млн грн 47-ми медичним закладам Хмельниччини, які надають екстрену та спеціалізовану допомогу

Реформа медичної галузі передбачає, що з 1 квітня цього року пацієнт вільно обирає лікарню та лікаря не лише на первинці,… Далі »

У сусідньому районі з Нетішином виявлено COVID-19 У сусідньому районі з Нетішином виявлено COVID-19

Cтаном на 19:00 6 травня в Хмельницькій області зареєстровано 143 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. З них 35 одужало, 7 летальних… Далі »