У Хмельницькому Льодовий палац за 280 мільйонів збудує компанія, директор якої “наглядає” за фірмами нардепа від “Слуги народу”

Управління капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів виконавчого комітету Хмельницької міської ради 7 травня повідомило про намір укласти угоду з ТОВ “БК ВТМ” (Хмельницький) на будівництво Льодового палацу на вул. Прибузькій, 7/3А у Хмельницькому.

Загальна варість будівництва становить 279,75 млн грн, повідомляється у системі “Прозорро”.

Єдиним конкурентом на торгах виступила інша хмельницька “товка” “Укрстандарт”, пропозиція якої виявилася вищою на 160 тис. грн від переможця.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, ТОВ “БК ВТМ” зареєстровано у травні 2017 року зі статутним капіталом 1 млн грн. Засновником є хмельничанка Тетяна Майор, а директором Валентин Заболотний. Останній, як з’ясувалося, є непересічною людиною.

Так, під час місцевих виборів 2015 року місцевий бізнесмен і кандидат у мери Хмельницького Сергій Мандзій перереєстрував власне підприємство “Рембуд-транс”, яке займається пасажирськими перевезеннями у місті, на свого тодішнього директора Валентина Заболотного. До сьогодні він залишається засновником цього підприємства.

Ще одна фірма, яка має прямий зв’язок із уже теперішнім народним депутатом від “Слуги народу” з Хмельницького Сергієм Мандзієм і якою управляє згаданий Валентин Заболотний, – це “Рембуд-проект”. До середини вересня 2019 року єдиним засновником і директором компанії був Сергій Мандзій. Потім він зник з реєстру і його місце до цього часу посідає пан Заболотний.

Історія участі ТОВ “БК ВТМ” у системі публічних закупівель “Прозорро” досить скромна. У жовтні 2018 року фірма виграла 49,4 тис. грн на поставку 70 бетонних блоків для “Хмельницькгазу”.

У листопаді 2019 року ТОВ “БК ВТМ” взяло участь у тендері на 17 млн грн, де перемогу отримала інша хмельницька компанія.

Третьою, і вже успішною спробою участі у “Прозорро”, став тендер з будівництва Льодового палацу. До речі, підприємство завантажило у систему довідку з виконання аналогічного договору, в якій зазначила будівництво у 2019 році 5-поверхового торгово-офісного центру на вул. Соборна, 12 у Хмельницькому вартістю 1 млн грн. Одним із контактних мобільних номерів був вказаний +38(067)380-38-69. Такий же номер з 2016 року і до нині використовує “Рембуд-транс” Мандзія-Заболотного.

До слова, за відомостями відкритих реєстрів народний депутат від “слуг” Сергій Мандзій є співзасновником двох громадських організацій “Федерації хокею Хмельницького області” (очолював її до грудня 2019 року) і “Хокейний клуб “Проскуров”.

Нагадаємо, що будівля Льодового палацу у Хмельницькому складатиметься з двох поверхів. У центральній частині першого поверху буде розташовано двосвітловий зал з льодовою ареною та трибуна для глядачів на 450 місць.

Також на першому поверсі розмістять: вестибюль для глядачів з входами до залу, каси, гардеробні, камери схову, теалети для відвідувачів, адміністративні приміщення, роздягальні для команд, тренерські, кімнати суддів, медичні кімнати, технічні, допоміжні та підсобні приміщення.

Другий поверх займуть: фойє для глядачів з додатковими входами до трибун залу, буфети, туалети, зал для конференцій, зали спеціальної фізичної підготовки, допоміжні та технічні приміщення.

У вартість будівництва ввійде закупівля обладнання: по два комплекти тренажера Attack triangle (імітація гравця з ключкою для відпрацювання техніки володіння шайбою) і тренажера для відпрацювання вправ з дриблінгу в русі за різними траєкторіями типу «змійка»; по чотири тренажера Plyo Box для відпрацювання техніки катання з 2-ма площадками і PowerSkater для відпрацювання техніки катання з двома площадками; чотири комплекти тренажера для катання; мультистанція на 4 персони; сидіння для стадіону та інші.

Завершити будівництво Льодового палацу планують до 31 грудня 2024 року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 20

 1. Почему такая маленькая трибуна???
  Как минимум нужно на 2000 строить!!!!

 2. ВТМ,один з найкращих забудовників в місті,всі обєкти здає вчасно,на відміну від багатьох інших в нашому місті “комерсів”.

  • Ось вказано що вони за один мільйон побудували п’ятиповерховий торгово- офісний центр. Вася Мудачок, за мільйон, парашу 2 на 3, в центрі. Якщо зрівняти то Вася мразь, гроші вкрав, падла?

 3. Хто заважав іншим приймати участь в тендері?..

 4. Ха. Оце компромат так компромат) А про Лабазюка ніхто не хоче написати скільки він тирив на дорогах і яка їх якість?

 5. І до чого ця вся інфа, не розумію? Щось комусь колись належало і якийсь номер телефону. Ви б краще писали чому Епіцентр депутат Гереги працював, і скільки вкрав депутат Лабазюка з ремонтів доріг. З того шо я прочитав ніби ніхто нічо не вкрав?

  • Вот тоже не понял, где тут криминал. Мы ж не знаем всех условий тендера, мало участников – есть информация, что кому-то запретили учавствовать? Такое

 6. Зайнялись би краще деклараціями нардепів які вже другий термін біля корита сидять і розкішне життя ведуть . І взагалі я з нетерпіннямм чекаю будівництва льодового палацу. Нарешті буде щось цікаве в нащомі місті

 7. А школа на Озерній хай почекає 🙂

 8. Невже Картавий порішав з Манзієм, та відкупився таким чином від тюрьми?

 9. Льодовий палац на 450 глядачів ! Мої тапочки рвуться від сміху. Так пафосно.

 10. Жере,жере той Манзій та ненажереться,скоро штани тріснуть. Питання свої вирішує. А як інакше?

 11. Манзій вже давно працює разом з мером. Він один з небагатьох адекватних слуг на Хмельниччині.

 12. Сырожа не зря шёл в депутаны. Пора отбивать потраченное на лохов на выборах.

 13. Йому пора худнути! Якраз на льодовій арені буде виступати!

 14. Ото мають суму по тендеру, и не копійки більше..І тоді будемо дивитися кто, що і як.
  Я впевнена що Укрстантарт має на багато більше досвіду та ресурсних можливостей ніж фірма без нічого.
  Брєд.

 15. Строительство Ледового Дворца,в областном центре нужно было еще лет 40 тому.Но ,Дай Бог,чтобы эта инициатива была осуществлена (и не важно насколько мест).

 16. Да,согласна! Хочется чтоб все в городе было. На мой взгляд 450 мест это очень мало,но хоть что-то. А про Мандзия или Манзия не хочется вообще говорить,продажный тип, пройдёт эта каденция,он приклеится ещё к кому то. Но жрать надо меньше!

 17. Хмельниччина багата на свиней і свинство!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.