Габінет розповів, яку кількість хворих на коронавірус прогнозувала Хмельницька ОДА

Голова Хмельницької облдержадміністрації Дмитро Габінет розповів, яку кількість хворих на коронавірус прогнозувала його команда.

“В одному прогнозі ми вже помилилися і я вважаю, що це добре. Позаминулого тижня рахували, скільки хворих на коронавірус буде виявлено і госпіталізовано в області на кінець минулого тижня. За основу взяли показники Іспанії та Італії. Виходило, що на кінець попереднього тижня мало бути 150 інфікованих осіб з них 37 госпіталізованих. У дійсності ж маємо ситуацію у рази меншою”, – наголосив високопосадовець 16 квітня в ефірі місцевому телеканалу.

Як писав НГП, на ранок 16 квітня на території Хмельницької області було зареєстровано захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19 методом ПЛР у 38 людей, у тому числі у 2 дітей та 14 медпрацівників.

Загальна кількість медиків, які захворіли в області на COVID-19, становить 14 осіб (з них 8 медиків Чемеровецької ЦРЛ), з них, 1 особа одужала, 1 померла, 1 особа знаходиться на лікуванні в медичному закладі, решта на амбулаторному лікуванні.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

 1. Прогнозатори,ха-ха.
  Введіть в штат своєї команди посаду шамана і починайте гадати,так буде ефективніше.

 2. На Хмельниччині менше їздять по заробітках в ЦЕ ЯВРОПКУ тому і показники менші. На западеньщині (Франківщині, Львівщині, Тернопільщині) більші, тому що вони там з явропки понавозили, Чемирівці межують з Тернопільщиною звідти і підхватили

 3. А когда укрошекели с бюджета “осваивали” какой прогноз учитывали ??? Габинета к ответственности за хищения в особо крупных….

 4. Ці прогнозисти намітили 500 ям та 100 мішків. Якщо не справдиться, то цій команді прийдеться самому залазити в ці пакети та цибати в ями, а народ загребе безоплатно.

 5. Все попереду.

 6. Якби було більше позитиву з ода то було би краще, а так схоже на зомбування. Чинушам це до вподоби.

 7. Купите товарищу бубен. Пусть дальше гадает как там в Испании.

 8. То така “низька статистика” і буде. якщо будуть відмовлятися брати інформацію про позитивні результати експрес-тестів та економити на дорогих ПЛР-тестах, як це відбувається в Хмельницькому.

 9. Над глибокою прірвою стоять 3 чоловіка. Один каже: стрибайте до низу вам нічого не буде, то все брешуть що небезпечно і страшно. Другий каже: ні не стрибайте, то небезпечно, там може бути гостре каміння і смерть. Хто з них розумний і добрий?

 10. Та невже спрогнозували? А для чого?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.